Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā spēļu zāli atvērs pilsētas nomalē 1

Arī Valkas novada deputāti, tāpat kā viņu kolēģi Smiltenē, pasargājuši savas pilsētas centru no vēl vienas spēļu zāles, ko vēlējās atvērt Rīgā reģistrēts uzņēmums “LVBet”.

Šis uzņēmums Valkā bija nolūkojis pat divas vietas spēļu zāļu un derību punktam: vienu – Valkas centrā, Semināra ielā 16a, bet otru –Valkas pilsētas nomalē, Rūjienas ielā 31, katrā no abām vietām plānojot izvietot vismaz 20 spēļu automātus, sporta derību termināļus un TV monitorus.

Atļaujas izsniegšanu azartspēļu vietas atvēršanai Semināra ielā 16a Valkas novada deputāti uzņēmumam “LVBet” atteica, bet atļāva atvērt spēļu zāles un derību punktu pašvaldībai piederošajā nekustamajā īpašumā, Rūjienas ielā 31 (bijušajā Latvijas – Igaunijas robežpunktā). Tur jau atrodas alkohola veikals “Alko 1000 Market”.

Vairāk, tai skaitā par pašvaldības motivāciju šādiem lēmumiem lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” piektdien, 6. jūlijā.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Laba nagla zārkā Kraukļa draudzībai ar Valgu.

pirms gada, 2018.07.05 23:03

Valkas pilsēta