Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā viesosies Igaunijas valsts prezidente Kersti Kaljulaida

Ceturtdien un piektdien, 16. un 17. martā jaunievēlētā Igaunijas valsts prezidente Kersti Kaljulaida ar delegāciju dosies divu dienu darba vizītē uz Valgu, Tirvu un Otepi. 

16. martā prezidente plāno apmeklēt Taagepera ciema biedrību, uzņēmumu Ritsu AS Helme, kas nodarbojās ar māju projektēšanu, ražošanu un būvniecību, Tirvas jauniešu centru, Puide lauku saimniecību un Tehvandi sporta centru, kur diskutēs par sporta un tūrisma jomas attīstīšanu Otepē. 

Turpinot darba vizīti, piektdien, 17. martā Kersti Kaljulaida viesosies Valgas bērnudārzā “Pääsuke”. Vēlāk prezidente iepazīšanās vizītē dosies uz Valku, kur apmeklēs Valkas Mākslas skolu, Beverīnas ielā 5, kur tiksies ar skolas direktori Marutu Stabulnieci un ar Valkas novada domes speciālistiem. Tikšanās laikā K.Kaljulaidai tiks stāstīts par Valkas - Valgas sadarbību dažādās jomās,  par kopējiem projektiem un dvīņu pilsētu attīstību.

Vizītes noslēgumā Igaunijas valsts prezidentei ir ieplānota tikšanās ar Valgas apriņķa vietējo pašvaldību vadītājiem. Pēc šīs tikšanās avīzes “Valgamaalane” žurnālistiem būs iespēja saņemt amatpersonu atbildes uz interesējošiem jautājumiem. 

Valkas pilsēta