Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināmi konkursa “Valkas pilsētas noformējums” uzvarētāji

Kā ziņots iepriekš, Valkas novada dome izsludināja ideju konkursu “Valkas pilsētas noformējums” ar mērķi atrast mākslinieciski augstvērtīgu un ekonomiski izdevīgu dizaina risinājumu Valkas pilsētas noformējumam četros gada svētkos (Lieldienas, Līgo svētki, Valsts svētki, Ziemassvētki un gadu mija).

Šodien Valkas novada domē, Beverīnas ielā 3, notika devīžu atvēršana, lai noskaidrotu ideju konkursa uzvarētājus – autorus.


“Žūrijai bija interesants un diezgan sarežģīts darbs, jo vairākiem pretendentiem bija interesantas idejas. Esam priecīgi, ka piedalījās pieci pretendenti un idejas bija interesantas”, saka Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.


Kopā konkursam tika iesniegtas piecas pretendentu idejas. Izvērtējot visus saņemtos piedāvājumus, žūrija pirmo vietu piešķīra Andim Blūmam, otro – Ancei Andrējevai – Empelei un Kristīnei Valtiņai, savukārt trešo - Mākslinieku darbnīcai lilija.lv.


“Katrā godalgotajā piedāvājumā ir kāda ideja, kuru mēs gribētu realizēt, nebūs tā, ka realizēsim tikai viena mākslinieka ideju. Protams, viss atkarīgs no galīgajām izmaksām, vai būs balanss starp vizuālo izskatu un cenu,” komentē V.A.Krauklis. “Skaidrs, ka tuvākajā laikā novada iedzīvotājus sagaida jauni un interesanti elementi pilsētvidē”.

Valkas pilsēta