Valkas pilsētas apvedceļa rajonā kanalizācijas aku vāku un asfalta seguma defektu novēršanas darbu veikti nepilnīgi 2

Šī gada februāra beigās informējām, ka būvobjektā “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valkā, II kārta” garantijas laikā konstatēti defekti Valkas pilsētas Zemgales, Burtnieku, Parka un Blaumaņa ielās, kur bija bojāti kanalizācijas aku vāki, savukārt Blaumaņa, Līvu, Zaļā un Jaunā ielā deformējies asfalta segums. 

Martā būvdarbu veicējs SIA “Binders” veica objekta apsekošanu un sastādīja defektu aktu. 20. aprīlī iepriekšminētajos posmos tika uzsākta defektu novēršana, un aprīļa nogalē darbi tika pabeigti.

Valkas novada domes speciālisti ir apsekojuši garantijas ietvaros veiktos defektu novēršanas darbus un secinājuši, ka atsevišķās vietās defekti novērsti nepilnīgi. Pašvaldības darbinieki sazināsies ar būvdarbu veicēju par atkārtotu defektu novēršanu.

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Kāds reāli cerēja uz rezultātu? Ar auksto asfaltu rezultāta nebūs, viņš jau drup liekot. Asfaltu liek ne vewirāk pa 5 cm uz slāni, bet celtnieki izveidoja 30 cm akas un iebera maisus ar auksto asfaltu, noblietēt šo kaudzi vienmērīgi nevar ar rokas blieti, bet fūre logiski ka noblietē un veidojas iesēdums.

Balsojiet atkal par Kraukli, drīz labot nāksies jauno promena'di, kuru salabos līdzīgi ķepļep, bet naudu apgūs.
Binders arī novilks līdz X datumam un pazūdīs uz mūžu no Muļķu ciema, ai nē, Kraukļfanu ciema.

pirms 3 mēnešiem, 2021.05.10 22:15

bezugunsnavdumu

Apvedceļu izveidoja Kraukļa laikmetā, tāpēc arī slikti. Nevarēja akas salikt zem ietves. Tāds tādus atrod.

pirms 3 mēnešiem, 2021.05.10 22:16

Valka