Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas pilsētas kultūras namā atzīmēs Starptautisko bērnu aizsardzības dienu

1. jūnijā visā pasaulē atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Pirmo reizi šī diena tika svinēta 1950. gadā, bet ideja radās jau 1925. gadā, kad Ženēvā notika Pasaules konference, veltīta bērnu labklājībai. Arī Valkas pilsētas kultūras namā šajā dienā notiks vairāki pasākumi.


Plkst. 17.00 no kultūras nama sāksies Ģimeņu gājiens. Tajā aicināti piedalīties ģimenes ar bērniem, pirmsskolas un pamatskolas vecuma bērni. Aicinām meitenes nākt ar izrotātiem leļļu ratiņiem, puikas - ar riteņiem vai mašīnītēm; arī mazuļi – vecāku izrotātos bērnu ratos. 

Interesantāk un oriģinālāk izrotāto braucamrīku īpašnieki tiks pie balvas!

Gājiena maršruts no kultūras nama pa E.Dārziņa ielu – Semināra ielu – Beverīnas ielu – Raiņa ielu un atpakaļ līdz kultūras namam.


Līdz plkst. 17.50 Burbuļballīte Lugažu laukumā. Lieli un mazi, gareni un apaļi burbuļi tiks pūsti kopā ar “Mārtiņa Burbuļiem” un Valkas Jauniešu domi. Aicinām bērnus uz ballīti ņem līdzi savus burbuļu pūšamos!


Plkst. 18.00 kultūras nama lielajā zālē sāksies animācijas īsfilmu “Lupatiņi” programma.


Animācijas filmiņas “Lupatiņi” paredzētas pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Būs iespēja vērot piecas jaunākās studijas “Atom Art” veidotās “Lupatiņu” sērijas: “Kā Lupatiņi būvēja māju“, „Kā Lupatiņi veseļojās“, „Kā Lupatiņi kārtoja“, „Kā Lupatiņi slēpās“ (2015) un „Kā Lupatiņi precējās“ (2014) (režisors Edmunds Jansons). Programmā iekļautas arī divas studijas „Animācijas Brigāde“ filmiņas: „Zīļuks“ (2011) un „Sārtulis“ (2014) (režisore Dace Rīdūze). 


Animācijas programma būs saistoša gan vismazākajiem kino skatītājiem, gan arī lielākiem bērniem un viņu vecākiem. 


Ieeja– brīva.

Valka