Valkas pilsētas pašvaldībā – reorganizācija 14

Valkas pašvaldība nolēmusi veikt vēl dažas reorganizācijas. Valkas domes izpilddirektors Valdis Rogainis informē, ka jau aizvadītā gada beigās dome izveidoja reorganizācijas darba grupa domes pārvaldes administrācijas un tās nodaļu reorganizācijai.

 

Tās uzdevums ir izstrādāt priekšlikumus pašvaldības darba un pārvaldes optimizācijai. Kā pirmo darba grupa izvērtēja iespēju attiekties no funkcijām, kas nav pašvaldības. Viena no tādām ir mājokļu apsaimniekošana.

 

 

Darba grupas priekšlikums ir reorganizēt domes Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļu, uz bāzes izveidojot pašvaldības sabiedrību ar ierobežotu atbildību. Tā nodarbotos ar pilsētas dzīvojamo māju un citu pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu un ēku apsaimniekošanu un pārvaldīšanu.

Komentāri 14

ar skatu no malas

Vai gadījumā nevajadzētu sākt tomēr ar uzpūstā administratīvā aparāta samazināšanu? nodaļas kā ministrijās un cik katrā civēku algu (un kādu) saņem? Sporta nodaļa, izglītības nodaļa .... arī sociālā nodaļa, kurā agrāk, kad Valkā bija vairāk iedzīvotāju, strādāja tikai divas darbinieces. Tāpat smieglīgi izskatās tie dabarūķi no kanalizācijas un ūdensapgādes nodaļas.... bedre izrakta, viens kaut ko tajā rosās, bet pieci stāv apkārt:)) Tāpat arī pilsētas ielas, trotuāri , vasarā puķu dobes .....priekšniece virs priekšnieces ar pašvaldības auto un benžu, tikai kvalitāte tāda paslikta.
Neizskatās, ka kāds te dikti saimnieciski domā.

pirms 12 gadiem, 2009.02.02 12:53

iedzīvotājs

Valkā jau tā ir vienmēr, ka tie, kas dara un strādā tiek likvidēti vai reorganizēti, bet tie kas gudri runā un neko nedara kā strādā tā strādā.

pirms 12 gadiem, 2009.02.02 17:10

ar skatu no malas uz malu

var pilnīgi piekrist ieprieksseejam komentaaram.
cik iepriekss esu lasiijis, ka U.Ozolinna valkas domes maajas lapaa, teicaas, ka samazina seetniekus (reaalie dariitaaji), cik ir dzirdeets, ka tiek atlaisti vairaak kaa puse seetnieku.
cik tad vinni algu sanneema? noteikti ne vairaak kaa valstiii minimaalo noteikto.
nav nekas dzirdeerts par R.Nukkes atlaissanu, kaut arii ssii daama ir jau pensijaa. vajag jau dot darbu tie, kas nav pensijaa, jo tagad sanaak taa, ka valstij jaamaksaa bezdarbnieka pabalsts, pensija, un budzzetaa neienaak sociaalas nodoklis.
sso te vareetu papeetiit kaads kas notiek Valkas domes aukšgalā.
arī interesanti buutu paveetiit kuri seetnieki atlaisti, kuri patureeti. diemzzeel ssaadaa mazpilseetaa no radu draugu buussaanaam neizvairitiies.
ceru, ka dome, tomeer arii aukssgalu patiiriis.

http://www.valka.lv/?id=325
luuk vajag apluukot, ka tiessam tik lieli sstati.

pirms 12 gadiem, 2009.02.02 18:21

Merķeļa ielas iedzīvotājs

Galīgi neizprotu, pēc kādiem principiem un kritērijiem dome veic reorganizāciju. Parasti jau likvidē un reorganizē tās iestādes, kuras nekādu labumu nedod un neko nedara. Man jau liekas, ka apsaimniekošanas nodaļa ir vienīgā, kas kautko domē dara. Pirmkārt reorganizācija būtu jāveic siltuma un ūdens nodaļās. Pilnīgi piekrītu iedzīvotāja komentāram.

pirms 12 gadiem, 2009.02.02 20:36

pavisam malā

Nolasījušies baigi gudrie komentētāji, laikam sataisījušies uz domes vēlēšanām. Tas nekas, ka maza jēga, kas pēc likuma domei jādara un kas nē. Bet lai tiktu pie varas, to īsto vārdu vajag iemācīties pareizi uzrakstīt , jo nu nav tur augšā "aukšgals", bet gan "augšgals".

pirms 12 gadiem, 2009.02.02 21:25

slota

Viena priekšniece jau nu pati brauc, bet otru taču vadā, vai tad tur netiek līdzekļi, laiks izlietoti. Bet to kaut kā negrib dome redzēt..Redz jau tos mazos, melnos. Kaut tagad uz 10 sētniekiem, jau nu 2 priekšnieki nav vajadzīgi.

pirms 12 gadiem, 2009.02.02 21:28

galīgi malā

''Pavisam malā'' laikam ir kāds domes darbinieks vai deputāts, kurš sāk raustīties par iesildīto vietiņu.

pirms 12 gadiem, 2009.02.02 22:49

pavisam malā

Galīgi malā laikam cer uz manu silto, iesildīto vietiņu...

pirms 12 gadiem, 2009.02.03 09:38

anna

Komentētāji - klačotāji! Vispirms vajag paskatīties uz sevi - ko dari, kā dari un kā strādā, vai arī vispār sdrādā? Arī domē ir darbinieki, kas tur nostrādājuši pēc labākās sirdsapziņas ilgus gadus un palīdzējusši dažiem labiem rakstītājiem, kad tiem klājās ne visai viegli. Kauns lasīt tos "komentārus".

pirms 12 gadiem, 2009.02.03 15:56

Čiepa

Jā domē ir arī laipni darbinieki,bet viņu tur ir dikti daudz.Grāmatvedībā kādi 6,kancelejā 3 un tā tālāk....To melno darītāju paliek arvien mazāk.Austrās 10 strādnieki 4 priekšnieki.Dārzniece viena tiktu galā-cilvēks ar augstāko izglītibu ,šofera tiesībām.Nevajadzētu šoferi kas vadā.Kāda vešana tagad krīzes laikā jāiet ra kājām.Nuķes kundze darba laikā ar domes mašīnu brauc iepirkties tad bija ELVIS tur darba laikā vai katru dienu redzēju.Ar kādu bendzīnu brauca.Ne jau pati pirka.

pirms 12 gadiem, 2009.02.06 17:07

nu gan

Tā Inesīte tikai klačas pa pilsētu var iznēsāt viena pati,bet kad viņa brauc uz maximu pēc produktiem ar domes mašīnu to neviens neredz.Ir jau vēl priekšnieks kas var Sauli izbraukt trīs reizes dienā,kur te ir ekanomija.

pirms 12 gadiem, 2009.02.07 10:31

nu gan

Tā Inesīte tikai klačas pa pilsētu var iznēsāt viena pati,bet kad viņa brauc uz maximu pēc produktiem ar domes mašīnu to neviens neredz.Ir jau vēl priekšnieks kas var Sauli izbraukt trīs reizes dienā,kur te ir ekanomija.

pirms 12 gadiem, 2009.02.07 10:32

Valka