Valkas slimnīcā atlaide atcelta 3

Slimnīcas Latvijā ir sadalītas vairākos līmeņos un katrā no tiem noteikta sava pacientu iemaksa.

 

Tā jāmaksā par katru dienu, sākot ar otro, neatkarīgi no tā, vai pacients stājies slimnīcā uz plānveida ārstēšanos vai neatliekamā situācijā un neatkarīgi arī no tā, kāda ārstēšana (vai tikai izmeklēšana) paredzēta.

 

 

Vidzemes slimnīcā Valmierā kā reģionālā daudzprofilu slimnīcā pacienta iemaksa ir pieci lati. Valkas slimnīca ar 2007. gada 1. oktobri tika pievienota Vidzemes slimnīcai un kļuva par tās struktūrvienību.

 

 

Valkas slimnīcā kā lokālā daudzprofilu slimnīcā līdz tam bija noteikta pacienta iemaksa - trīs lati. Tādā pašā apmērā, piemērojot atlaidi, tā tika saglabāta nosacīto pārejas laiku - vēl desmit mēnešus.

 

 

"Ar šā gada 1. augustu tiek atcelta atlaide pacienta iemaksai Vidzemes slimnīcā Valkā. Tas nozīmē, ka uz pacientiem, kuri ar 1. augustu stājas ārstēties slimnīcā Valkā, turpmāk attiecas reģionālās daudzprofilu slimnīcas pacienta iemaksa - pieci lati," informē slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja Benita Brila.

Komentāri 3

ieva

Cena celsies. Vai celsies arī pakalpojuma kvalitāte? varbūt vajadzēja pievienoties kādai elitāri Rīgas slimnīcai, ja reiz maksā tad maksā! Melnais humors, bet man liekas, ka Valkā drīz pieprasītāki kļūs morga pakalpjumi. vajadzētu padomāt par cenu pacelšanu arī tur :(((

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 09:20

Kad mūs pievienoja Valmierai,solīja ka būs labāk.Tagad dzīvē ir pierādījies,ka paliek tikai sliktāk.

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 09:41

Tā-ja

Labāku neko negaidāt. Kur ir lielas iestādes pazūd cilvēciskais faktors visos virzienos( ar to domāju kā pacientus, tā darbiniekus).

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 17:53

Valka