Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas - Valgas delegācija pieredzes apmaiņas vizītē Marijampolē

No 21.- 23. septembrim Valkas novada domes un Valgas apriņķa pašvaldības delegācijas pārstāvji devās pieredzes apmaiņas vizītē uz Lietuvas pilsētu Marijampoli. Vizītes mērķis bija tikšanās ar Lietuvas kolēģiem, iepazīšanās ar objektiem un projektiem, kas īstenoti ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu. 

 

Vizītes laikā Valkas un Valgas delegācija tikās ar Marijampoles pašvaldības vadītājiem, deputātiem un speciālistiem, iepazinās ar Marijampoles pašvaldības funkcijām, struktūru, ieviestajiem un plānotajiem ES līdzfinansētajiem projektiem. Tāpat tika apmeklētas iestādes, kas sniedz komunālos pakalpojumus (sadzīves atkritumu pārstrāde, ūdenssaimniecība) un citas pašvaldības iestādes un uzņēmumi – daudzfunkcionālais sporta komplekss (ar atklāto futbola stadionu un kompleksu zem jumta), multifunkcionālais centrs (ar modernu fotostudiju, bibliotēku), sociālās labklājības institūcijas (bērnu nams, veco ļaužu pansionāts un dienas centrs garīgi atpalikušiem cilvēkiem), kā arī profesionālās izglītības centrs.


“Marijampolē redzētais bija viela pārdomām par dažādiem, ar ES fondu finansiālu atbalstu īstenotajiem infrastruktūras objektiem un projektiem. Ieguvām daudz iespaidu un pieredzes sociālās, uzņēmējdarbības un saimnieciskās jomas veicināšanā.

 

Tāpat vienojāmies, ka tiks intensificēta grupu apmaiņa izglītības, kultūras un sporta jomā, kā arī vienojāmies, ka Valkas/Valgas un Marijampoles sadraudzības līguma parakstīšana notiks nākamgad, Valkas – Valgas pilsētu svētku laikā, no 9. – 11. jūnijam,” stāsta Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Valka