Valku šovasar appļaus retāk 3

Vairākas pilsētas teritorijas šovasar saistībā ar finansējuma trūkumu budžetā appļautas tikai vienu vai divas reizes.

 

"Vienu reizi šovasar plānots nopļaut dzelzceļa stacijas apkārtnē un pie sliedēm, pie garāžām mikrorajonā, upes malu pie Cimzes kapiem, dīķa krastus Ausekļa ielā, Tēraudskolas apkārtni, angārus pie Tēraudskolas, Rīgas ielas ceļmalu grāvjus no stadiona līdz Valkas un Smiltenes robežai, upes malu pie Kūru 13, jauniešu izveidoto atpūtas vietu Pedeles krastā, pļavu Zāģezera kreisajā pusē un Pedeles upes malu Sēlijas ielā," informē pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Ruta Nuķe.

 

Divas reizes appļaus grāvjus pie stadiona un grāvi pie pamatskolas gar Ausekļa ielu. Savukārt Cimzes un Meža kapi minimāli tiks izpļauti uz kapu svētkiem. Jautāta, vai paredzamas kādas izmaiņas appļaušanā domes apsaimniekoto māju teritorijās, R. Nuķe atbildēja, ka šajā ziņā nekādu izmaiņu nebūs un zāli nopļaus tāpat kā līdz šim.

Komentāri 3

Iedzīvotājs

Ja Domē ir samazināts finansējums, tad jau arī Nuķes un Iļdas kundzēm samazinās darba apjoms. Tādā gadījumā abām kundzēm būtu jāsamazina darba alga proporcionāli finansējuma samazinājumam. Ja alga paliek nemainīga, tad, kur ir problēma ar pļaušanu? Meitenes , uz priekšu !

pirms 12 gadiem, 2009.06.04 17:26

iedzīvotājam

Pilnīgi Tev piekrītu, vispābā vajadzēja viņas abas ar s...dainu koku jau sen patriekt un izsludināt konkursu, lai varētu strādāt un darbus organizēt normāli domājošs cilvis.kāda pilsēta ir palikusi-sētniekus palaida, bet jaunpieņemtās brigādes darbu neredz.

pirms 12 gadiem, 2009.06.04 21:31

Vēlētājs

Pareizi "iedzīvotāj"!!! Ceru, ka jaunā novada Dome Tavu priekšlikumu ņems vērā.

pirms 12 gadiem, 2009.06.05 17:19

Valka