Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmierā rīt ārkārtas domes sēdē lems par SIA „Vidzemes slimnīca” saimniecisko darbību 3

11. februārī pulksten 10.00 notiks Valmieras pilsētas pašvaldības ārkārtas domes sēde, kurā tiks izskatīts jautājums par sabiedrības ar ierobežotu atbildību (SIA) „Vidzemes slimnīca” saimniecisko darbību. 


SIA „Vidzemes slimnīca” dalībnieki vairākkārt ir izskatījuši jautājumu par struktūrvienības „Vidzemes slimnīca Valkā” darbību un tās ietekmi uz kopējo SIA „Vidzemes slimnīca” finanšu un saimniecisko stāvokli.


Jāpiebilst, ka pēdējā laikā publiskajā telpā vairākkārt ir izskanējusi informācija par Valkas novada domes aktivitātēm, kas skar SIA „Vidzemes slimnīca” darbību. Valkas novada dome ir veikusi pašvaldībai piederošo kapitāldaļu novērtējumu, paudusi ieceres piesaistīt privāto investoru slimnīcai, vienlaikus lielākā kapitāldaļu īpašniece – Valmieras pilsētas pašvaldība – līdz šim oficiāli nav informēta par Valkas novada domes plāniem saistībā ar tai piederošo SIA „Vidzemes slimnīca” kapitāldaļu pārdošanu vai pārņemšanu.

   Vienlaikus 2013.gada 31.oktobrī Valkas novada dome nolēma konceptuāli atbalstīt Valkas novada domei piederošo sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca” kapitāldaļu pārdošanu. Arī par šo lēmumu Valmieras pilsētas pašvaldība, kā slimnīcas lielākā kapitāldaļu īpašniece, nav saņēmusi oficiālu informāciju.


SIA „Vidzemes slimnīca” kapitāldaļu turētāji ir Valmieras pilsētas pašvaldība, kurai pieder 74,74% kapitāldaļu  un Valkas novada dome, kurai pieder 25,26% kapitāldaļu.

Komentāri 3

interesanti

Valka rullē! Tas ir apbrīnojami - pēdiņās!

pirms 5 gadiem, 2014.02.10 18:56

Pacients

Kā var neinformēt partneri par iespējamo kapitāldaļu realizēšanu! Tas nedara godu mūsu domei!

pirms 5 gadiem, 2014.02.10 20:19

nav joks

Politiki ir piemirsuši,ka savos krēslos ir tādel, ka cilveki-mēs- ievēlējām viņus- un viniem jarūpejas par visiem-jebkurā pilsetā. kas tā par publisku,politisku ālēšanos.Vai tad nevarētu par mūsu nodokļu naudu ,ko saņem algās ,civilizēti izrunāties ,pieņemt pārdomātus lēmumus un tad informēt sabiedrību. Kuri tad ir pirmās , kuri otrās šķiras cilvēki kas vienam pienākās un otram nē- bet nodokļi jāmaksā vienādi.

pirms 5 gadiem, 2014.02.12 15:04

Valka