Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vandaļi izjauc valcēniešu izpriecas 5

Vēl šajā tūrisma sezonā Valkā svinīgi bija jāatklāj interesanta izklaide – braukšana ar sliežu riteni pa neizmantotajām dzelzceļa sliedēm. Riteņi ir gatavi, izgatavoti tepat Valkā metālapstrādes uzņēmumā “Akords-3” un izmēģināti, bet braukšanu ar tiem izjaukuši vandaļi, kādi nezināmie ļaundari, kuriem nav kur likt ne savu enerģiju, ne ir prāts, proti, nodedzināta uzbrauktuve, pa kuru no slēgtās nojumes sliežu riteņi noripotu uz sliedēm. Nu domei jāmeklē papildu līdzekļi no sava budžeta, lai izgatavotu jaunu uzbrauktuvi un saremontētu jumtu, kurš arī vietām saplēsts. Sliežu riteņi izgatavoti projekta “Zaļā dzelzceļa līnija” ietvaros un ir paredzēti tam, lai tūristiem Valkā būtu kāda interesanta izklaide. Un patiesi braukt ar riteni pa dzelzceļu nav ikdienišķa nodarbe.

Komentāri 5

no laukiem @

nu tekstiņš... :( braukšanu ar tiem izjaukuši vandaļi, kādi nezināmie ļaundari, kuriem nav kur likt ne savu enerģiju, ne ir prāts, proti, nodedzināta uzbrauktuve, pa kuru no slēgtās nojumes sliežu riteņi noripotu uz sliedēm.

pirms 2 gadiem, 2018.07.24 23:18

bezugunsnavdumu

Haha. Megaprojekts izgāzās. Atceries Kraukli manu iesniegumu, kad piedāvāju pārņemt ēku, bet dome par savu naudu teritoriju iežogotu.

Toreiz sūtījat trīs mājas un uzbliežat savu megaideju, tagad meklēsiet papildus naudu uzbrauktuvei, kamerām, gan jau ka arī žogam.

Bet pats galvēnais, man vairs nav intereses, ja pat piedavātu sargāt ēku, jo ir citas prioritātes, un pa lielam, paldies tev Kraukli arī par cukurvates projekta neīstenošanu, šīs dienas dzīves līmenis ar cukurvati nebūtu sasniegts nekad.

pirms 2 gadiem, 2018.07.24 23:38

maksunmorics4

Vecīt, sēdi savā tagadējā līmenī un klusē, nevienam tavs viedoklis neinteresē!

pirms 2 gadiem, 2018.07.26 16:16

bezugunsnavdumu

un tev, ka nepagāji garām? Krauklim noteikti interesē, vēl divus gadus stresot, un vēl 4 ja pārvelēs. Tas ka šodien es negribu mesties ražošanas biznesa, nenozīmē ka es piedodu neiespējamību. Par to nāksies ilgi maksāt.

pirms 2 gadiem, 2018.07.26 23:12

bezugunsnavdumu

es tikai nesapratu a priekškam uzbrauktuve? lai pa sliedēm arī iebrauc tajā būdā. megagreizs feilīgs projekts Kraukļa gaumē. tūristus Valkā interesē šņabis nevis enerģijas tērēšana.

pirms 2 gadiem, 2018.07.24 23:41

Valka