Veidos videoklipus par Valku un Valgu 6

Ir parakstīts līgums ar SIA "Anša Epnera studija AVE" par Valku un Valgu reprezentējošu klipu izveidi. Paredzēts, ka izveidos divus klipus DVD formātā. Viens būs minūtes līdz divu minūšu garumā, bet otrs 5 - 8 minūtes. Tie būs ieskaņoti latviešu, igauņu un angļu valodā.

 

"Savu piedāvājumu iepirkumam bija iesnieguši pieci pretendenti. Galvenā prioritāte pretendentu atlasē bija laiks, cik ilgi strādā ar videomateriālu. SIA "Anša Epnera studija AVE" šis laiks bija visgarākais - 380 dienas, kad tiek veidots scenārijs, apzināts video un foto arhīvs," skaidro projekta vadītājs Ernests Lībietis.

 

 

Jautāts, vai pasūtītāji darba izpildītājiem ir devuši kādus norādījumus vai izsacījuši savas vēlmes, projekta vadītājs atbildēja, ka vienīgais nosacījums ir, lai klipos būtu iekļauti visi gadalaiki. Pārējais - autoru ziņā.

 

Līgums noslēgts pārrobežu sadarbības programmas projekta "IAVV-Increasing the Attractiveness of Valga-Valka" ietvaros.

 

Pasūtījums Valkas domei ir jānodod ne vēlāk kā līdz 2010. gada 1. februārim. Kopējā līguma summa bez dažiem santīmiem ir 8500 latu. Klipu izveidi finansēs no Valkas pilsētas pašvaldības budžeta un ES Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta.

 

Tūrisma informācijas biroja vadītāja Ance Empele uzskata, ka šādi klipi nepieciešami ikvienai pilsētai un to mērķis ir piesaistīt vairāk tūristu, veicināt pilsētas pievilcību. Tie lieti noderēs dažādās izstādēs un tūrisma gadatirgos.

 

Projekta aktivitātes ir sadalītas četrās darba paketēs - menedžments un projekta koordinācija; jaunu pārrobežu infrastruktūras objektu projektēšana; pārrobežu infrastruktūras objektu būvniecība; mārketings un reklāma. Projekts ilgs līdz nākamā gada 30. septembrim un tam paredzēts izlietot vairāk nekā pusmiljonu eiro.

Komentāri 6

Antons

Man skiet divaini, ka patreizejos finansialajos apstaklos tiek izdota nauda par sadu klipu izveidi. Dokumantala kino joma neesmu stradajis, tacu cik saprotu, vertejums ir pec principa, kurs ilgak nevis par zemako cenu to taisa. Interesanti, ko citi pretendenti ierakstija, laikam labak butu vilkusi gumiju un tad ari butu uzvarejusi. Vai mums Valka nav neviena spejiga, kas par tadu naudu ne vien klipus, bet ari filmu uztaisitu... logiski butu patreizejos krizes apstaklos, ka nauda paliek pilseta, nevis aizcelo uz Rigu vai... ceru ka ne kadas partijas prieksvelesanu klipu izgatavosanai. Bet tas ta, lokalpatriota pardomas...

pirms 12 gadiem, 2009.04.28 13:36

aaa

lai kadi laiki taagad nebutu saucama krize kura paiistam nav kura tikai musu pratos majo klipam jabut

pirms 12 gadiem, 2009.04.28 16:46

Tontons

Anton, man šķiet, ka tu arī esi dīvains. Ja tu nekā nezini un nejēdzi, tad labāk paklusē. Kurš tad Valkā būtu tas spējīgais, kas varētu uztaisīt filmu? Gruntmanis vai!

pirms 12 gadiem, 2009.04.28 18:32

Taukmūļ_Partiešiem

Laikam Valkas pašvaldībai dikti daudz naudas. Vienīgais kādēļ tiek iztērēti 8500Ls ir ka šie klipi noderēs tūrisma gadatirgos. Un ko tad tur popularizēs tais gadatirgos? Valkas graustus? Valkas ielu bedres? Nolaistos kultūrobjektus? Popularizēs latviešu, igauņu un angļu valodās. Baigi gudri. Kam? Kam to popularizēs? SŪNUCIEMS.

pirms 12 gadiem, 2009.05.01 20:43

Sergejs

Man skiet absurds, ka patreiz sada summa tiek izmesta miskaste. Gribetu redzet, kas par sadu naudu tiek sagatavots un paradits. Vai tiesam ilgi vel turpinasies sada visatlautiba naudas izsaimniekosana. Kas vispar ir studija AVE. Cik atceros , tad Epners ir miris. Pasvaldibas kriteriji ari visai ipatneji, LOTI INTERESANTI BUTU UZZINAT KAS VEL VELEJAS SOS KLIPUS TAISIT????

pirms 12 gadiem, 2009.05.05 21:09

Piebilde

Kipus taisa 380 dienas!!!!!!! Interesanti kas tas par mega klipu, jo cik zinu, tad dazu labu makslas filmu taisa 380 dienas, nu kaut vai 500 dienas, bet seit runa par paris klipiniem!!!
Tiraka acu aizmalesana un TPstu smugulis!
Vai tad parejiem pretendentiem viss skita OK, vai ari saprata,lai nelien politiska laucina...

pirms 12 gadiem, 2009.05.05 21:13

Valka