Vēlas izveidot kopīgu interneta vietni 2

Valkas uzņēmējs viesu nama "Otrā elpa" īpašnieks Aivo Vaar iecerējis izveidot kopīgu Valkas un Valgas uzņēmējdarbības interneta vietni.

 

Uzņēmējs savu ieceri prezentēja pēdējā pilsētas Uzņēmēju padomes sēdē. Idejas autors stāsta, ka mājas lapa ietvertu informāciju par uzņēmējiem abās pilsētās, izveidojot katram no tiem atsevišķu sadaļu. Mājas lapā būtu atrodami nekustamo īpašumu sludinājumi, informācija par pakalpojumiem, tūrismu, atsevišķa sadaļa būvniekiem, finanšu ziņas un darba birža. Informācija būtu pieejama gan latviešu, gan igauņu valodā. A. Vaar uzskata, kaut arī latvieši un igauņi viens no otra dzīvo pāris soļu attālumā, tomēr informācija par vietējo uzņēmējdarbību abās pilsētās nav nonākusi līdz patērētajiem.

 

Uzņēmējs atzīst, ka mājas lapas izveidei un uzturēšanai nepieciešamie līdzekļu būtu jāpiesaista arī no vietējiem uzņēmējiem, kuri būs lielākie ieguvēji. Savukārt Valkas dome ir gatava palīdzēt sagatavot projekta pieteikumu iesniegšanai Igaunijas - Latvijas programmā, piesaistot partnerus no Valgas.

Komentāri 2

Aivo Vaar

Godātie uzņēmēji!
Ikkatrs, kuram nav vienaldzīgs tas, kas notiek Valkā, un kurš ir gatavs nākt klajā ar savām idejām kā uzlabot Valkas uzņēmējdarbības un patērētāju vidi, tiek aicināts būt aktīvam un iesaistīties mājas lapas izveidē!
Sīkāku informāciju par mājas lapas www.valka-valga.eu izveides nepieciešamību jautājiet: [email protected]
Ar cieņu,
Aivo Vaar

pirms 12 gadiem, 2009.04.15 12:43

prahtweeders

Godājamais Aivo Vaar
Visu cieņu un veiksmi jūsu pasākumā.Neesmu uzņēmējs bet gan labi pelnošs un labi maksājošs patērētājs,tāpēc mani tiešām interesē kas reāli pieejams Valkā un Valgā par saprātīgām cenām lai lieki nebrauktu uz Rīgu vai Tartu.
Tādēļ viss ko es vēlētos no jūsu mājas lapas ir to latviešu un igauņu veikalu,uzņēmumu un amatnieku saraksts kas reāli grib strādāt un piedāvā konkrētu preci vai pakalpojumu.Jūs labi zināt ka daudzi komercuzņēmumi mūsu dubultpilsētā izturas pret klientiem kā pabirām vai nevēlamu traucēkli un pēc pirmā apmeklējuma atsit jebkuru vēlēšanos nākt vēlreiz.Tieši tāpat labi zināms ka zem viltus izkārtnēm pie mums laiku pa laikam uzrodas viens otrs krāpnieks ko pilsētnieki cenšas kautrīgi neredzēt.Labi amatnieki slēpjas kā svešzemju spiegi un jāmeklē kā detektīvromānā.Uzņēmumu saraksts kaut ko dos tikai jums - komersantiem,patērētājiem vajadzīgi tikai tie par kuru precēm vai darbu ir vērts izdot naudu.
Vēlu veiksmi.

pirms 12 gadiem, 2009.04.15 22:31

Valka