Vidzemes televīzija sāks apraidi Valkā 3

SIA "Valmieras TV" šomēnes sāks Vidzemes televīzijas programmas raidīšanu kabeļtelevīzijā Valkā, aģentūrai LETA pastāstīja televīzijas pārstāve Laura Grantiņa.

Šo plānu aizvadītajā nedēļā SIA "Valmieras TV" valdes priekšsēdētājs Ingemārs Vekteris apspriedis ar Valgas pilsētas mēru Igaunijā Ivaru Untu un Valkas pašvaldības priekšsēdētāju Undu Ozoliņu. Tikšanās laikā ar abu pašvaldību vadītājiem pārrunātas arī citas sadarbības iespējas. Plānots, ka ar Vidzemes televīzijas atbalstu tiks uzņemta dokumentālā filma par robežpilsētām Valku un Valgu. Filma taps latviešu un krievu valodā.

Grantiņa uzsvēra, ka Vidzemes televīzija ir viena no profesionālākajām un modernākajām reģionālajām televīzijām Latvijā, kas sagatavo raidījumus par dažādām aktualitātēm Vidzemes reģionā. Pašlaik televīzijas sagatavotie raidījumi ir redzami ne tikai lielāko reģiona pilsētu kabeļtelevīzijās, bet arī interneta mājaslapā "www.vtv.lv".

Patlaban Vidzemes televīzijas programmu var vērot Valmieras, Smiltenes, Cēsu, Limbažu apkārtnē.

 

Komentāri 3

Guntis

Nav jau slikti , ka darbojas reģionāla televīzija. Bet šajā gadījumā ''Vidzemes televīzija'' ,maigi izsakoties, ir tikai nosaukums. Cik nācies redzēt ziņu raidījumus , 90% tiek atspoguļoti notikumi Valmieras pilsētā vai rajonā. Limbažu. Rūjienas, Smiltenes, Valkas utt. notikumi salīdzinoši ļoti maz. Var jau lielīties par plašu apraides zonu, bet kāds ir saturs? Bet par izdaudzināto profesionālītāti labāk neizteikšos...

pirms 13 gadiem, 2008.01.23 10:43

Iluta

Cik skatos, man skiet ka patiesi interesanta programma. Nav si negativisma kas tiek ikdiena parraidits LTV un TV3. Interneta regulari Zviedrija skatos VTV raidijumus un pedeja laika ari par Valku ir katru nedelu sizeti. Laikam Guntis ir loti liels TV profesionalis, jo , piemeram, zinu kvalitate, manuprat, ir lidzvertiga lielajam TV.Bet Guntis jau noteikti prot labak TV raidijumus taisit:))

pirms 13 gadiem, 2008.02.10 11:26

Valka