Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Aldaris" atbalstīs hokeja laukuma labiekārtošanu Vijciemā

 Alus darītava AS "Aldaris" kopā ar Latvijas Televīzijas programmu "Tautas sports" rīkotas akcijas laikā iekārtos septiņus hokeja laukums dažādos Latvijas reģionos par kopumā 7000 latiem, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmuma pārstāvji.


Finansējums tika piešķirts āra hokeja laukumu labiekārtošanai Viesītē, Drustos, Vijciemā, Lapmežciemā, Madonā, Piltenē un Ļaudonā.Kopā akcijas laikā tika saņemti 56 projekta pieteikumi no visas Latvijas. Atbalsts tika meklēts gan pilnīgi jaunu hokeja laukumu izbūvei, gan arī esošo projektu uzlabošanai un pilnveidei. 

Visbiežāk pieteikumos finansējums tika lūgts hokeja laukumu apmalēm un apgaismojumam.Žūrija projektus vērtēja, ņemot vērā tā mērķus, stadiju, apraksta detalizāciju, pievienotās rekomendācijas, tāmes detalizāciju un arī ģeogrāfisko izvietojumu, lai atbalstītie projekti iekļautu iespējami daudz potenciālo hokeja spēlētāju, kā arī attīstītu amatieru sportu mazāk apdzīvotos Latvijas reģionos.

Visi iesniegtie projekti tiks publicēti Latvijas Televīzijas mājaslapā, aicinot arī citus iespējamos atbalstītājus sniegt palīdzību citu hokeja laukumu izveidē visā Latvijā.

Kā ziņots, "Aldaris" pagājušajā gadā strādājis ar 25,6 miljonu latu apgrozījumu un 2,8 miljonu latu zaudējumiem salīdzinājumā ar 27,84 miljonu latu apgrozījumu un 814 878 latu zaudējumiem iepriekšējā gadā.

"Aldaris" dibināts 1865.gadā un patlaban ir Dānijas alus ražotāja "Calsberg" grupas uzņēmums. "Carlsberg" kontrolē uzņēmumu "Baltic Beverages Holding", kam pieder 19 alus darītavas septiņās Austrumeiropas valstīs, tostarp arī "Aldaris" Latvijā. ''Aldara'' produktu portfelī ir aptuveni 50 dažādu dzērienu.

Vijciema pagasts