Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dziedās mazie vijciemieši 3

Sestdien, 20. aprīlī, pulksten 11 pamatskolā mazie Vijciema dziedātāji aicina visus tuviniekus un draugus uz pavasara "Cāļa" skatuves uznācienu. "Tradicionāli katrs pašdarbības kolektīvs reizi gadā rīko vismaz vienu lielāku pasākumu, kuru pats organizē un paši piedalās. Šoreiz tās ir divas bērnu popgrupas. Pirmajā dzied trīs un četrus gadus vecu bērni, bet otrajā - no piecu līdz septiņu gadu vecumam," stāsta abu grupu vadītāja Vita Bērziņa.

Pavisam savus solopriekšnesumus gatavo 24 bērni. V. Bērziņa piekrīt pazīstamā domātāja Pētera Donava atziņai, un ir pilnīgi pārliecināta, ka dziedāt un zīmēt var iemācīties ikviens. "Šobrīd bērnudārzā panākta situācija, ka dzied visi bez izņēmuma, un visi vēlas uzstāties auditorijas priekšā. Vēlāk dzīve ienes savas korekcijas un šie bērni aizveras. Diemžēl. Dziedāšana un zīmēšana ir lietas, kas cilvēkam palīdz dzīvot," nešaubās V. Bērziņa.

Komentāri 3

SKOLOTĀJA!

Priecājos, ka kāds vēl domā, tāpat kā es!!! Lai veicas vijciemiešiem....

pirms 5 gadiem, 2013.04.21 09:06

Lapa

kurš tad tā domā?????

pirms 5 gadiem, 2013.04.21 17:24

Vijciema pagasts