Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta aktivitātes sit augstu vilni 8

Sestdien Vijciemā notika tradicionālie vasaras sporta svētki. Šogad dalībnieki sacentās sešos individuālajos un trīs komandu sporta veidos. Komandu cīņās iesaistījās jaunieši arī no Valmieras, Bilskas un citām apkārtnes vietām. Bērniem bez maksas darbojās piepūšamās atrakcijas.


SIA “Cellīši un partneri” rīkoja savas sacensības koka automobiļiem un klucīšu likšanā. Tās vadīja Valdis Šaicāns. Piedalījās pieci koka automobiļi.


“Lai sacensības padarītu interesantākas, individuālos sporta veidus cenšamies dažādot. Gribas akcentus likt arī uz nejaušībām, nevis tikai klasiskajiem sportiskajiem rezultātiem. Interesantāk gan dalībniekiem, gan skatītājiem,” uzskata sacensību organizators, pagasta sporta metodiķis Juris Kalniņš.


Sacensību rezultāti otrdienas “Ziemeļlatvijā”.

Komentāri 8

Trakais

Vot tas ir psc, Valkas pagastos cilvēki māk sarīkot tik labas sporta aktivitātes, kamēr pašā Valkā sporta speciāliste pelna algu, neko nedarot!

pirms 5 gadiem, 2013.07.29 12:18

fizkūltūrietis

Sporta jomā novada valda neliels bardaks. Kaut vai fakts, ka sporta metodiķi ir tikai Valkā un Vijciemā. Bet pārējos pagastos? Ja Ērģemē vēl kaut kas notiek uz etuziasma rēķina, tad par Kārķiem un Zvārtavu nekas nav dzirdēts pēdējā laika.

pirms 5 gadiem, 2013.07.29 12:47

???

Valkā sporta metodiķis ir tikai uz papīra un algu sarakstos. Rēāli visu organizē sporta veidu entuziasti savos sporta veidos. Vienīgi kas tiek organizēts no N.B puses ir Optimists ( gadiem iestrādāts pasākums kur nekas jauns nav jādomā), Loskutova skrējiens un Valka-Valga. Ā, vēl 4 cīņa. Vai šogad novada vasaras sporta spēles bija??? Pat pilsētas svētkos sporta spēles organizēja kultūras nams un Gints ar domubiedriem. Vai tas ir normāli???

pirms 5 gadiem, 2013.07.29 18:32

ll

Sports jāvada gados jauniem cilvēkiem, kuriem pašiem patīk kustēties.

pirms 5 gadiem, 2013.07.29 19:30

Mēs

Paldies Jurim par entuziasmu un ieguldīto darbu ikgadējos sporta svētkos! Novēlu izturību arī turpmāk! :)

pirms 5 gadiem, 2013.07.30 22:51

Vijciems:)

šie sportīši bija visssuperīgākie:)

pirms 5 gadiem, 2013.08.02 17:32

canadiens

Kāpēc hokeja laukumā tiek spēlēts futbols? Lai šī būtu pēdējā reize, kad notiek tādas nekārtības!

pirms 5 gadiem, 2013.08.09 17:07

...

Multifunkcionāls laukums. Pa vasaru futbols, pa ziemu hokejs. Kas nav skaidrs? :)

pirms 5 gadiem, 2013.08.26 22:33

Vijciema pagasts