Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpina novada iepazīšanu

Vijciemā notiks ceturtais autotūrisma pasākums cikla “Bagātību lādes meklējumos” ietvaros. Šoreiz Rudītes Gulbes izstrādātais maršruts lielākoties veda gar Vijas upes krastu.“Skatījām vietas gar Vijas upes krastu, kur meklējama Vijciema veidošanās sākotne. Ūdensceļi bija galvenā transporta artērija.

 Tieši tāpēc pirmās saimniecības veidojās upju krastos. Pēcāk tās savienojās ar zemesceļiem,” stāsta pagasta kultūras dzīves vadītāja Vita Bērziņa.Brauciena laikā aktualizējās jautājums, kas vainīgs pie tā, ka dabas un vēstures mantojums nav marķēts un nav norādes, kā sameklēt konkrēto objektu. V. Bērziņa uzskata, ka tā nav novada un pagasta nolaidība.

 Vairāk ceturtdienas (24.10.13) “Ziemeļlatvijā”.

Vijciema pagasts