Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vai velnam deviņi apavu pāri jau nonēsāti? 7

"Saprotu, ka vecās ēkās visu nevar sakārtot tā, kā tas vajadzīgs, bet tikko pabeigtā, jaunā un vēl pēc Zolitūdes notikumiem," telefonsarunā ziemellatvijai,lv savu pārsteigumu pauž viens no Vijciema kultūras nama atklāšanas pasākuma apmeklētājiem. Viņš apgalvo, ka pasākuma laikā uz ugunsdzēsības signalizācijas pults bijis uzraksts "Bojājums". 


Tāpat viņam izbrīnu radījis fakts, ka zāles iekārtojums bijis izveidots tā, ka skatītāju krēsli bijuši nolikti arī gar zāles malu un tādējādi aizšķērsojuši avārijas izejas. 


Lai pārliecinātos, vai tiešām teiktais atbilst patiesībai, sazinājāmies ar Vijciema kultūras nama vadītāju Vitu Bērziņu, kura kategoriski noliedz šādu iespēju, jo gan pirms, gan pēc pasākuma uz pults bijis uzraksts "Darba kārtībā". Pretējā gadījumā būtu iedarbojusies signalizācija, bet tas neesot noticis.


"Pasākuma laikā es atrados zālē un tāpēc nevaru izlasīt, kas redzams uz pults, bet cilvēkam, kurš to redzēja, bija pienākums par to ziņot. Tagad iznāk, ka viņš neko nav darījis, lai nelaime nenotiktu," secina V. Bērziņa. Viņa sarūgtināta, ka ir cilvēki, kuriem patīk citus nomelnot. Līdzīgi kā ticējumā, ka līdz kāzām velns paspējot noplēst deviņus apavu pārus.

Vaicāta par krēsliem, vadītāja atbild, ka zāles malā, kur bijuši novietoti soli bērniem, aiz aizkariem nav durvis, bet gan stikla vitrīna jeb logs. Savukārt otrā pusē, kur atrodas rezerves izeja, durvīm nekas priekšā nav bijis nolikts. "Tiešām nesaprotu, kāpēc šis cilvēks nepienāca pie kultūras nama vadītājas un atklāti nepavaicāja: "Kāpēc jums viss ir tik šausmīgā stāvoklī?" 


"Arī šobrīd pults ir darba kārtībā," uzsvēra V. Bērziņa, un savu vārdu apstiprinājumam atsūtīja mums tās fotogrāfiju. 

Komentāri 7

zsv

Liels paldies Vijciemam un Vitai par izdevušos atklāšanas pasākumu un lielisko balli!!!

Šis cilvēks ir bezatbildīgs, ja reiz tā bija un nevienam neteica! nožēlojami. Tieši tāpēc jau tādas lietas notiek, ka nevis pieiet pie atbildīgās personas, bet trešajā dienā pēc pasākuma sāk vazāt pa portāliem.fu!

pirms 4 gadiem, 2013.12.23 19:01

pults

Šis cilvēks augstākais ļaunuma un zemiskuma iemiesojums, ja to nepaziņoja tautas nama vadītājai, bet trešajā dienā pēc pasākuma zvanīja redakcijai. Tādu bezatbildīgu cilvēku rīcība jau noved pie visām nelaimēm, kurš pats sevi ir novērtējis kā varonis. Nožēlojami!

pirms 4 gadiem, 2013.12.23 19:19

zinu

Tas kurš piezvanīja redakcijai pašam ne vella neiet un tad jau tā inde jāuzgāž kādam. Ja jau tāds acīgais bija, tad jau vajadzēja iet teikt vadībai nevis pēc trīs dienām zvanīt redakcijai.
Paldies pasākums super, lai viss jaunajā namā izdodas!

pirms 4 gadiem, 2013.12.23 20:28

inim

Bojājums nav trauksme. Bojājums visticamāk, manuprāt, izlec, kad notiek īsi (cilvēka acij nemanāmi) strāvas pārrāvumi, kas diemžēl Latvijas gadījumā ir visai bieži. Paskatoties arhīvu, tur droši vien būs "Ground kļūda", kas to arī nozīmēs.

Piekrītu, ka šim "īdētājam" vajadzēja pieiet pie nama vadītājas vai kurš tur atbildīgais par ugunsdrošību un pateikt to. Uzspiežot "Atjaunot" viss būtu bumbās. Bet galvenais jau mums ir kaut ko negatīvu pateikt...

Priecīgus svētkus! :)

pirms 4 gadiem, 2013.12.23 21:38

vau

Tādus cilvēkus nevajadzētu vispār laist šādos pasākumos, iestādēs......Ja neziņoja uzreiz, vai tad gaidīja, kamēr kaut kas notiks. Tas bijis cilvēks, kuram nekas labs , jauns nepatīk. Kāpēc tā vajag rīkoties??????
Veiksmīgu darbošanos visiem jauniegūtajā namā!!!!

pirms 4 gadiem, 2013.12.25 16:49

?

Ozolas kundzei vajadzētu pastāvēt baznīcas laukumā un patenkot.Gan jau arī tur kāds kaut ko pateiks .Pasākumā bija Jūsu avīzes korespondents.,kāpēc nejautājat viņam.Jūs taču bieži rakstiet,ka nepublicēijiet anonīmus zvanus.

pirms 4 gadiem, 2013.12.26 12:25

OzolaS

Kāpēc gan Jūs domājat, ka zvans bija anonīms? Tieši tāpēc publicējām, ka nebija iemesla neticēt cilvēkam, kurš informēja par redzēto. Tas, ka publikācijā nav nosaukts zvanītāja vārds, nebūt nenozīmē, ka redakcijai tas nav zināms.

pirms 4 gadiem, 2013.12.26 18:32

Vijciema pagasts