Vijciemā sumina upi un pagastu(Papildināts ar FOTO!) 5

Vijciemā aizvadītas tradicionālās Vijas dienas svinības “Draugi pār upi tiltu taisa”. Šoreiz svētkos piedalījās vairāk nekā pusotrs simts dalībnieku no 12 mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem.

“Kolektīvi pēc pasākuma atzina, ka jūtas gandarīti un piepildīti ar labu svētku sajūtu, kuras vajadzētu pietikt līdz pat nākamajām Vijas dienas svinībām. Priecēja draugu kolektīvu sagatavotā daudzveidīgā programma koncertā,” stāsta pagasta tautas nama vadītāja Vita Bērziņa.

Šogad vijciemiešu draugi “uzbūvēja tiltus” ne tikai pār Viju, bet arī pār Gauju, Amatu un pirmo reizi arī Daugavu, pateicoties rīdziniekiem un krustpiliešiem. Dalībnieku vidū bija gan tie, kuri kopā ar Vijciema pašdarbniekiem bija grūtā brīdī, kad notika līdzekļu vākšana nodegušā tautas nama atja

Komentāri 5

Vijas upe

drusku par liekulīgu vadītāja pateikusi. īsti tā nevarēja saprast- tā bija 12 kolektīvu sagatavota programma atskjaitei, jo no Vijas upes bija mazs čiks.

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 20:01

akmens laikmetam

Tu tiešām laikam no akmens laikmeta, ka nezini Vijciema vārda izcelsmi. Vijas upe deva pagastam vārdu, tāpēc arī Vijas vārda dienā to sumina.

pirms 6 gadiem, 2014.04.13 17:33

Skatītājs

Pasākumā trūka vietējo pašdarbnieku. Varbūt arī ir tikai koris?

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 00:03

Vijciema pagasts