Vizītē Valkā ieradīsies Latvijas un Igaunijas parlamenta pārstāvji 1

4.decembrī vienas dienas vizītē Valkā un Valgā ieradīsies Latvijas un Igaunijas parlamenta pārstāvji. 

Vizītes mērķis ir apmeklēt abas dvīņu pilsētas un klātienē iepazīties ar situāciju uz valsts robežas, kā arī ar tām problēmām un šķēršļiem, ar kuriem pilsētas saskaras ikdienā saistībā ar pārrobežu darbībām.

Dienas pirmajā daļā delegācija apmeklēs Valgas slimnīcu, dzelzceļa staciju un profesionālo izglītības centru, savukārt Valkā viesi apmeklēs nesen atklāto multifunkcionālo centru un Valkas mākslas skolu.

Dienas otrajā pusē Valkas novada domē, Beverīnas ielā 3, delegācija tiksies ar Valkas novada domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli un Valgas mēru Kalevu Herku, kā arī nozaru ekspertiem, lai diskutētu par abu pilsētu problemātiskajiem jautājumiem – veselības aprūpi, izglītību, transportu, uzņēmējdarbību, nodarbinātību, nodokļiem un budžeta prognozi.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Kur Valkā esot multifunkcionālais centrs?

Kopumā Krauklis kaunināsies augstas vadības priekšā ka visu nolaidis un izzadzis, ka cilvēki bēg prom, vai arī vaina tiks uzlikta iedzīvotājiem, ka tie sliktie, bēg, bet viņām super labas idejas.
Piemēram pienotavas atjaunošana par 7 miljoniem, tikai arī augsta vadība esot slikta, nedod naudu šīem prožektiem.

Neredzu pamata tikties. Atbrauks, parunās, aizbrauks. Atbrauks atlaist Kraukli? Vai naudu atvedīs maisā? Pilsēta jau varētu būt ka Valga, ja ar budžetu nerīkoties, ka ar savu kabatu.

Izskatās, ka reāli Kalevs nemaz nav tāds draugs, kā to iedomājas Krauklis, jo ja būtu draudzība, pusmiljons nodokļu, kurš aizplūd pāri robežai varētu ieguldīt kādā kopēja lietā, kas būtu izmantojams abas pilsētas iedzīvotājiem. Kalevs šķiet tēlo ka neko nezin un Krauklis pasauca tēti (augsto vadību). Apbrīnojama draudzība.

pirms 5 gadiem, 2015.12.03 12:05

Valka