Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zāģavotam pārvērtības, piekļuve uz laiku būs slēgta

"Šodien, 10.maijā tiks uzsākti Zāģavota apkārtnes labiekārtošanas darbi un sakarā ar to, uz laiku būs slēgta piekļuve valcēniešu iecienītajai ūdens ņemšanas vietai," portālu ziemellatvija.lv informē Latvijas - Igaunijas institūta mācību centra vadītāja Zane Bulmeistare.

Iedzīvotāji uz avotiņu aicināti jau atkal pēc mēneša vai pusotra, vadoties no tā, kādi laika apstākļi būs darbu veikšanas periodā. Paldies par sapratni un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Pārvērtības tiek veiktas projekta „Zāģezera teritorijas labiekārtošana" ietvaros. Darbu gaitā avotiņa apkārtne apmeklētājiem taps ērtāka, drošāka un skaistāka. Projekta ietvaros paredzēta arī Zāģezera peldvietas sakārtošana (ģērbtuve, atkritumu urnas) un apgaismojuma ierīkošana pie ūdens ņemšanas vietas.

Pieteikumu Lauku partnerībai „Ziemeļgauja" iesniedza biedrība „Latvijas - Igaunijas institūts", sadarbībā ar Valkas novada domi. Līdz projekta beigu termiņam - šā gada nogalei - plānots izlietot 13 649 Ls. Pēc tam objekts tiks uzturēts, sadarbībā ar Valkas novada domes Teritorijas apsaimniekošanas nodaļu.

"Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu," piebilst Z. Bulmeistare.

Valka