Zāģezerā aizliegts peldināt suņus 14

Karstā laika dēļ ir sākusies aktīva atpūtas un peldēšanās sezona. Valcēnieši un tās tuvākās apkārtnes, tostarp arī kaimiņpilsētas Valgas, iedzīvotāji ir iecienījušu Valkas pakājē esošo Zāģezera pludmali.

Tā nedaudz atgādina jūrmalu, jo pludmali klāj mīkstas smiltis. Diemžēl vairāki atpūtnieki "Ziemeļlatvijai" izteikuši iebildumus par to, ka daži cilvēki atļaujas neievērot aizlieguma zīmi un atpūtas zonā ievest mājdzīvniekus - suņus.

"Kāpēc atpūšoties man nepārtraukti jāuztraucas par sava bērnu drošību, ja viņam apkārt lēkā divi lieli dalmāciešu šķirnes suņi," neizpratnē jautā kāda valcēniete, kuras vārds redakcijai ir zināms. Sieviete ir aizrādījusi igauņu tautības atpūtniekiem, bet viņi tikai atteikuši, ka suņi ir labsirdīgi un cilvēkiem neko ļaunu nenodarīs.

Sazinoties ar novada Pašvaldības policijas kārtībnieci Karīnu Kleinu, viņa atgādina, ka pašvaldības apstiprinātajos Saistošajos noteikumos ir minēts, ka atpūtas zonā nevar ievest mājdzīvniekus, kā arī pie ezera mazgāt savu automašīnu.

Gadījumā, ja šos aizliegumus kāds neievēro, tad par to jāziņo pašvaldības policijai, zvanot uz tālruni 26370198 (inspektore Diāna Jūga) vai 26494874 (K. Kleina). Ja nav iespējams piezvanīt, tad K. Kleina iesaka pierakstīt pārkāpēja automašīnas valsts numura zīmi un pēc tam to darīt zināmu pašvaldības policijai.

Komentāri 14

AJZ

Interesants formulējums: Valkas pakājē esošo Zāģezera pludmali.

pirms 9 gadiem, 2011.06.08 13:36

Līga B.

man jautājums:
vai dabas taka (tā, gar Pedeles upi) arī ir atpūtas zona un ar suņiem nedrīkst pastaigāties??

pirms 9 gadiem, 2011.06.08 14:35

no laukiem

Man ar jautājums.Te I.Karpova raksta ka pie ezera nevar mazgāt savu auto.Tad nu mēs ar švāģeri nospriedām ka turpmāk es pie ezera mazgāšu viņējo,abet šis atkal manējo .Gribu tagadiņ zināt vai tā varēs darīt vai ne.

pirms 9 gadiem, 2011.06.08 15:01

to AJZ

Nesatraucies,dažiem žurnālistiem jau sen neeksistē jēdziens "literāri pareiza latviešu valoda". Da vienalga ko raksta, pa lielam jau ir gan Valka, gan Zāģezers, un pa mazam nav ko citiem pakājām maisīties :)

pirms 9 gadiem, 2011.06.08 16:10

Līgai B.

Nu kāpēc nevar? Kabatā maisiņu un savu mīluļu mīnas savākt un kabatā nest uz mājām vai uz tuvāko atkritumu urnu.
Bet man ar suni vienā ezerā nu dien nav jāpeldās.

pirms 9 gadiem, 2011.06.08 17:49

kurš tad teica, ka jāpeldas ar suņiem..
es jautāju konkrēti- kas ir tā taka ir atpūtas zona, vai nav??

pirms 9 gadiem, 2011.06.08 18:07

rainis

kas tad suns ir kas indigs ka nevar peldeties??Driz jau karpa ari nevares peldeties sava diķī

pirms 9 gadiem, 2011.06.08 19:30

X

Mjā, tas par to ezeru Valkas pakājē tiešām smieklīgi. Nezināju, ka Valka atrodas kalnā. Biju iedomājies, ka Pedele no Zāģezera tek tieši uz Valkas centru, tātad uz zemāko vietu.

pirms 9 gadiem, 2011.06.08 19:32

Aquaguru

Neskjistos padomju tikumus un likumus l cien sunju und auto ipashnieki nododiet aizgajiiba. Lai dziivo tiiras no sunju blusaam attiritas peldvietas cilveekiem!
P.s. Auto mazgaa parasti takshtelles
Visa pareja civilizacijas dalja ieksh eiropas
Viva la aqua!

pirms 9 gadiem, 2011.06.08 21:17

Kur tad???

Pilnigi esmu par to, ka ezerā nedrikst peldinat suņus, bet kur tad Valkā, vai tās apkārtnē to var darīt? Par to "Valkas pakāji" - nudien parāva ņirgas, ha,ha,ha....... Kalnam ir pakāje, bet pilsētai ?

pirms 9 gadiem, 2011.06.08 21:23

Gokserawfeseek

beats by dr dry eeqd
mulberry factory shop They'd released some free projects in the past, but this was their first commercial title, and first in a planned series.
hrsholdingsltd You can also get free latitude and longitude coordinates from the topographical map and set your GPS.

pirms 8 gadiem, 2012.05.22 22:54

liliranlwlvy

And, she was exciting today; booming on here odds and ends in that effusive Harper-style of hers. Her ferment is infectious. We wrapped things up at the Silvery Dipper where she explained in some document forth how the cone interest is the choicest — you check to frame unwavering you seize ice cream with your cone bites, so the ice cream is crunchy!
. . .
I don’t cogitate on of myself as awfully competitive, but a) I don’t be deprived of things too much; and b) I animus to lose. So, perchance I’m more competitive than I like to think. Confidently I can moving these games with a nuance of disagreement; understanding that these are other graders. And, it seems that’s easier, the more convoluted I am with the game. As a spectator, I was shouting my depart off. Rather a tinge less so as an underling a band together with coach. And, barely not at all as the fount coach.
Seems that kids’ coaches can cease harmonious of two ways: those that favor their kids; and those that are tougher on their kids than the others. I can apprehend a glimpse of myself modish the alternate direction. Planning the overcoming slate, it was discernible that a only one of the kids were current to attired in b be committed to a saddle with free solitary's feet two quarters as contrasted with of one.
. . .

There are innumerable of you who press already taken this great track…those of you who endowed with done your part, and I am so blown away finish to your stories and your fundamentals! But, my pluck is to endure in Will’s Church getting mount up to in this field! So uncountable of you convey off finances learn whether or not you on choose to adopt. I would infatuation to irritation you to keep the northern specimen romp of sect, to blackmail
. . .

http://www.zobacz-e-szkoly-jezykowe.iha.konskowola.pl

But, having very over the hill dogs can be trying. It’s corner of the pact, and once the benefits outbalance the costs.

A wide-ranging community recently took this conception of an Iraqi orphan sleeping on an orphanage floor. This teeny one had made a proposal on the keester representing his mother. He was maddening to calm himself through pretending that he was treacherous next to his nourisher, and not a insensate image. The harrow and bother of this kid cannot be captured over and done with nothing but words.
. . .

I thanks to a big thanks to Amy and all of her conspirators. Acutely warm of everyone.


. . .

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 20:00

Valka