Ziemassvētki sāksies ar kristībām 3

Niklaviči pieraduši - citiem svētki, viņiem darbsPiektdien Rīgas pilī Niklaviču ģimene kopā ar vēl 25 daudzbērnu ģimenēm no visas Latvijas piedalījās tradicionālajā Ziemassvētku pasākumā, kur iededza svētku egli.

Valsts prezidents norādīja, ka uz šo pasākumu pulcējušās katra rajona stiprākās, labākās un priecīgākās ģimenes, par kurām valsts vadītājs saņēmis atsauksmju vēstules no rajonu pašvaldībām.

Niklaviči pie Valsts prezidenta devās bez trīs mēnešus vecā pastarīša Ernesta. Vecāki uzskata, ka dēliņam vēl jāpaaugas, lai mērotu nogurdinošo ceļu līdz Rīgai. Inese un Andris ikdienā ir aizņemti cilvēki, jo viņu darbs saistīts ar mūziku un pedagoģiju.

Andris smej, ka viņu ģimene Ziemassvētkus atzīmēs tad, kad izdosies visiem satikties, jo šajā laikā skolās un bērnudārzos notiek svētku eglītes, un ir saspringtākais darba režīms. Ikdienas steiga un rūpes būs jāaizmirst 21. decembrī, kad Valkas evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks Ernesta kristības.

Visa ģimene būs kopā, arī pirmdzimtais Janeks, kurš apgūst alta spēli Emīla Dārziņa speciālajā mūzikas skolā Rīgā. Niklaviči visiem novēl gaišus Ziemassvētkus un dzīvespriecīgu jauno gadu.

Komentāri 3

Pīka

Jauka ģimenīte, tik žēl,ka mazais nav kopējā bildē!

pirms 12 gadiem, 2008.12.16 09:13

Valka