Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētku labdarības akcija „Piedzīvo brīnumu...”

Valkas jauniešu dome ir uzsākusi tradicionālo Ziemassvētku labdarības akciju „Piedzīvo brīnumu...". Šīs akcijas mērķis ir - dāvāt bērniem Ziemassvētku noskaņu un piepildīt kaut vienu no viņu mazajiem sapnīšiem.

Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Medne norāda, ka Ziemassvētku labdarības un dāvināšanas laiks katram no mums dod iespēju noticēt brūnumiem un izbaudīt brīnišķīgo palīdzības sniegšanas prieku. Tiem, kuri kaut reiz ir palīdzējuši un ziedojuši nepazīstamiem cilvēkiem, jautājums par to - kāpēc tas ir nepieciešams, ir lieks. Tas ir milzu gandarījums - spēja sniegt prieku citam un apzināties savu nozīmību. Jauniešu biroja aicina ikvienu gūt šo gandarījumu kopā ar viņiem, iededzot svētku sajūtu bērnu sirdī.

„Jau piekto gadu jaunieši dos iespēju bērniem sasildīt savas sirdis, satikt Ziemassvētku vecīti un iet rotaļās pie īstas - mirdzošas svētku eglītes. Vai Jūs kādreiz esat piedzīvojuši Ziemassvētku brīnumu? Palīdzēsim visi kopā arī šogad bērniem īstenot savus sapņus," aicina Bērnu un jauniešu (BJC) „Mice" ārpusstundu darba organizatore Romina Meļņika.

I.Medne norāda, ka tuvojas gadu mija gads un Jauniešu birojs atkal pārtaps par Rūķu namu, kur Rūķi kopā ar bērniem spēlēs spēles, ceps piparkūkas, zīmēs, līmēs un darbosies dažādās radošās darbnīcās.

"Bērnu smaids ir tas, kas atsver visas mūsu pūles un dod pārliecību turpināt šo Brīnuma piedzīvošanu. Lai iecere izdotos, ir nepieciešams Jūsu materiālais (zīmuļi, grāmatas, saldumi, mīkstās mantiņas vai jebkāda cita noderīga lieta) vai finansiālais atbalsts. Bērni Jums tic," saka I. Medne.

Visas saziedotās mantas var nogādāt Jauniešu birojā (Valkā, Semināra ielā 27) līdz 20.decembrim, vai sazinoties ar Rominu pa tālruni 29472781.

Valka