Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētku paciņas Valkas novada pensionāriem vēl piegādās

Jau rakstījām, ka aizvadītā gada nogalē Valkas novada dome pieņēma lēmumu Ziemassvētkos ar saldumu paciņām iepriecināt novada teritorijā deklarējušos bērnus līdz 9. klasei (ieskaitot) un pensionārus, kas vecāki par 70 gadiem. Saldumu paciņas Valkā gados cienījamie ļaudis varēja saņemt pilsētas kultūras namā pie dežurantes, kā arī pensionāriem īpaši rīkotajā pasākuma decembra beigās.


Šīs nedēļas sākumā “Ziemeļlatvijas” redakcija saņēma vairāku pensionāru, kuriem dažādu apsvērumu dēļ nebija iespējas nokļūt pēc pašvaldības sagādātā svētku pārsteiguma, telefonzvanus ar lūgumu noskaidrot, kāpēc viņi līdz šim brīdim vēl nav to saņēmuši. Pirms paciņu izdalīšanas pašvaldība solīja, ka tās pensionāriem, kuriem ir veselības problēmas, nogādās mājās. 

Sazinoties ar novada domes Sociālā dienesta vadītāju Natāliju Dubrovsku, viņa paskaidroja, ka tikai šīs nedēļas sākumā no domes saņemts pensionāru saraksts, kuri šīs paciņas vēl nav saņēmuši. To ir vairāk nekā 200 cilvēku. Otrdien Sociālā dienestā strādājošā sociālā aprūpētāja Evita Bašķe sāka izvadāt saldumu paciņas tiem 84 pensionāriem, kuri mīt privātmājās. Savukārt tie pensionāri, kuri mīt daudzdzīvokļu namos, visticamāk, paciņas saņems no māju pārvaldniekiem. 

N. Dubrovska skaidro, ja talkā nenāks māju pārvaldnieki, tad diezin vai Sociālais dienests varēs saviem spēkiem tikt galā ar šo laikietilpīgo un, jāteic, arī darbietilpīgo pienākumu. Sociālā dienesta vadītāja lūdz pensionārus būt pacietīgiem un iecietīgiem, jo saldumu paciņas viņi saņems.  

Valka