“Ziemeļlatvijas” mobilo busiņu sagaida ar sajūsmu 3

Šodien jau no pulksten 13 Valkā, Lugažu laukumā, viesojas laikraksta "Ziemeļlatvija" mobilais busiņš. Paldies uzņēmumam "AutoBrava" par skaisto busiņu "Fiat Doblo", kas atzīts par 2011. gada minivenu.

Par saldējumu īpašu sajūsmu izrāda bērni, kuri bez maksas var mieloties ar "Rīgas Piena kombināta" ražoto saldējumu "Pols". Uzņēmums šogad svin 40 gadu jubileju. Pavisam mobilā busiņa apmeklētāji varēs apēst 600 saldējumu uz kociņa.

Turpat netālu Valkas - Valgas pilsētas svētku ietvaros notiek Ziedu svētki "Puķu brīnumā, kur valcēnieši no līdzi paņemtajiem ziediem veido pilsētas seno nosaukumu "Walk". Arī "Ziemeļlatvija" sniedz savu artavu ziedu svētkos, uzdāvinot divus milzīgus puķu podus ar ziedošu petūniju kupenām.

Pie mobilā busiņa laikraksta veidotāji - galvenā redaktore Ingūna Johansone, žurnālisti Inga Karpova un Aivars Zilbers un administratore Aira Vjaževiča - tiekas ar saviem lasītājiem un rosina viņus dalīties ar savām idejām un ierosinājumiem par tēmām, kuras vajadzētu atspoguļot laikraksta lapaspusēs, kā arī ieteikt spilgtus novadniekus, kuri būtu pelnījuši, lai ar viņiem sarunātos plašākā intervijā.

Bērnu prieku izraisa arī novada jauniešu domes Rominas Meļņikas vadībā rīkotās spēles un atrakcijas. Ja kāds vēl nav paspējis apciemot mobilo busiņu, to vēl var paspēt izdarīt. Gaidām!

 

Komentāri 3

es

Super, malači! Prieks par Jūsu aktivitāti un Ziemeļlatviju ;)

pirms 9 gadiem, 2011.06.10 16:16

gardedis

nezināju, ka Ziemeļlatvija prot pagatavot tik foršu saldējumu- prieks pieaugušajiem un bērniem

pirms 9 gadiem, 2011.06.10 22:09

Valka