Zumbas nodarbībām Valkā mainītas telpas 3

Tā kā Zumbas nodarbībām pieteikušies daudz dalībnieku un telpas Beverīnas ielā izrādījās par šauru, nodarbības turpmāk notiks Valkas pilsētas kultūras nama lielajā zālē. Nākamā tikšanās reize – 15.janvārī plkst. 18.30.

 

Izņēmums būs 22.janvārī, kad Zumbas nodarbība Valkas pilsētas kultūras namā notiks plkst. 20.00, jo zālē izrādīs kino seansu. Turpmāk nodarbības notiks ierastajā laikā plkst. 18.30.

 

Vijciemā nodarbības notiek katru pirmdienu Vijciema pamatskolas zālē plkst. 19.15. Tā kā pēc vakardienas nodarbības arī šī telpa izrādījās par šauru, arī Vijciemā tiks meklēts cits risinājums.

 

Organizatori pateicas visiem nodarbību apmeklētājiem. Ir neviltots prieks, ka šī nodarbe uzrunā tik daudzus apmeklētājus!

Komentāri 3

vijciemietis

Atvainojiet, vai tiešām Vijciema tautas namam ir jāstāv lielākoties ciet. Kāpēc netiek laisti nodarboties vijciemieši tautas namā. Izskatās, ka Bērziņas kundze darbojas kā privātīpašniece pašvaldības namā.

pirms 6 gadiem, 2015.01.17 20:59

arī no Vijciema

Jā, kultūras nama problēma ir tiešām aktuāla. Par to tiek runāts visur, taču par nožēlu jāsaka, ka neviens neko nedara lietas labā. Tad mums jāuzdod jautājums- kam mums tāds grezns kultūras nams, ja tāpat stāv tukš, bet darbinieki par neko saņem algas? Tā laikam mūsu novadā un pagastā ir pieņemts... Skumji, bet fakts.

pirms 6 gadiem, 2015.01.24 13:49

No Vijciema

Nu gudrie ***ēji tad savus vārdus nevarat uzrakstīt ja jau visu tik labi zinat!
A kur tad ir visi šie gudrie komentātāji, kad uz pasākumiem jājiet, bet protams tad jau neviena nav!
Un līdz ar to, ja pasākums nes zaudējumus, tad nav par ko rīkot citus!

pirms 6 gadiem, 2015.02.04 20:59

Valka