Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmieras rajona Brenguļu pagastā atklāj multifunkcionālu centru 1

Šodien plkst.18 tiks atklāts Valmieras rajona Brenguļu pagasta informācijas, izglītības, sporta un sociālās aprūpes dienas centrs "Kaimiņi", aģentūru LETA informēja Valmieras rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Eglīte.

 

Centra "Kaimiņi" atklāšanas pasākumā paredzēta iepazīšanās ar kompleksa telpām, svinīgās uzrunas un pateicības vārdi, kā arī telpu iesvētīšana un svētku koncertprogramma. Pasākumā piedalīsies gan bijušie, gan esošie brengulieši, kā arī kaimiņi no apkārtējām pašvaldībām un citi interesenti.

 

 

Jaunajā ēkā būs pašvaldības telpas, bibliotēka, divas zāles - gan pašvaldības sēžu norisei, gan konferenču un izstāžu organizēšanai. Kompleksā būs arī sporta zāle, kur varēs spēlēt basketbolu, volejbolu, florbolu un tenisu, darbosies trenažieru zāle, sauna.

 

 

Kā pastāstīja Eglīte, Brenguļu pagasta padome šī gada 19.janvārī ir noslēgusi līgumu ar Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālo Lauksaimniecības pārvaldi par 165 000 latu, tai skaitā 78 000 latu no Eiropas Lauksaimniecības fonda, 26 000 latu no valsts budžeta un 61 000 latu no Brenguļu pagasta padomes, par centra teritorijas apzaļumošanu, sporta laukuma izbūvi un gājēju celiņu ierīkošanu. Darbus paredzēts veikt šī gada laikā.

 

 

LETA jau ziņoja, ka kopējās multifunkcionālā centra izmaksas ir 1,3 miljoni latu, ko sedz Brenguļu pagasta padome, projekta izpildes nodrošināšanai paņemot kredītu.

 

 

Centru būvēja SIA "R.K.C.F. Renesanse" Raimonda Kunceviča vadībā, projektētājs - SIA "Agroprojekts" Valmieras nodaļa, arhitekts Ainars Markvarts. Celtniecība noritēja no 2008.gada 9.janvāra līdz 2008.gada beigām.

Komentāri 1

Tālavietis

Brenguļu pagasta padomes lēmums celt šādu ēku tieši pirms novadu reformas, ir maigi sakot, neētisks. Kā dzirdams šodien, tad par darbiem ir milzīgi parādi ,kurus nu nāksies segt visam jaunajam Beverīnas novadam kopā.Bet tas nebūt netraucē uzsākt vēl vienu lielu projektu par Brenguļu labiekārtošanu, kur arī ir liels pagasta līdzfinansējums. Trikātas pagasts nu ir ieskrējis kā circenis pelnos. Visi argumenti par seno vēsturi un tradīcijām bagāto Tālavas zemi, nu ir kaķim zem astes. Brenguļi nepārprotami tagad pretendē uz novada centru un pat nosaukumu novadam ir piemeklējuši vairāk sev atbilstošu- Beverīnas. Trikātas pagasts savas autoratīvās un tikai savas domas respektējošās vadītājas Cildas Purgales dēļ, jau labu laiku novada veidošanā bija zaudējis iniciatīvu. Tikai paliek jautājums - vai tā ir cīņa par naudas sadales ietekmi un siltajām vietām novada pārvaldē, vai arī tīra neizdarība un slinkums, lai pārstāvētu savu vēlētāju intereses?

pirms 11 gadiem, 2009.01.29 12:00

Novados