Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var piedalīties izstādēs tapšanā Grundzālē

Pagasta dāmu klubiņš "Grundmeistares" nolēmis rīkot rokdarbu izstādi, kurā piedalīties var ikviens grundzālietis.

Dāmas izstādi nolēmušas rīkot, jo Grundzālē esot daudz čaklu un talantīgu cilvēku. "Gribam atsākt aktīvi darboties, tāpēc, pavasari gaidot, nolēmām rīkot izstādi. Klubiņa dāmām pa ziemu ir tapuši dažādi skaisti darbi. Kāpēc gan neparādīt pārējiem un neapskatīties, ko paveikuši citi?" saka dāmu klubiņa vadītāja Dzintra Ķikase.

No 29. marta līdz 1. aprīlim Grundzāles pagasta bibliotēkā ikviens iedzīvotājs var nodot savus pinumus, adījumus, izšuvumus, tamborējumus, floristikas darbus, apgleznojumus, kokgriezumus un citus darinājumus, ko vēlētos izlikt izstādē. Kultūras nama vadītāja Anita Rullīte pastāstīja, ka pēc izstādes savus darbus varēs atgūt atpakaļ.

Izstādes atklāšana paredzēta 3. aprīlī Grundzāles kultūras nama mazajā zālē. "Tā būs apskatāma trīs dienas, no 6. līdz 9. aprīlim. Atklāšanas dienā būs iespēja apmeklēt arī amatiera teātra "Cik Jaudas" pirmizrādi "Ragana" un izrādi "Dzimumdienas rītā". Sākums pulksten 19.00," informē A. Rullīte.

Novados