Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Variņos: Par prioritāti atstāj ūdensvadu

Variņu pagasta padome nav mainījusi lēmumu par ciemata attīstības prioritātēm. Variņos tiks rekonstruēts centralizētais ūdensvads. Saieta namu, kam bija plānots piesaistīt Eiropas Savienības fondu naudu, tomēr nebūvēs.

 

Pēc Lieldienām notikušajā pašvaldības sēdē pagasta deputāti šo jautājumu atkārtoti vairs nelika uz balsošanu un atstāja spēkā iepriekšējo lēmumu par labu ūdensvada rekonstrukcijai.

 

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka deputātu vairākums martā notikušajā sēdē atcēla sākotnējo lēmumu, kas atbalstīja saieta nama būvi Variņos, jo uzskata, ka ciematā vispirms jāsakārto ūdensapgāde. Vecās caurules bieži plīst un līdz ar to tiek traucēta ūdens padeve.

 

Jaunbūvē bija plānots izvietot bibliotēku, sabiedrisko interneta pieejas punktu, bērnu un jauniešu interešu centru un konferenču zāli.

 

Ūdensvada rekonstrukciju Variņos plānots uzsākt šogad un īstenot vairākās kārtās. Pašvaldība drīz izsludinās iepirkuma procedūru tehniskā projekta izstrādei.

Novados