Variņos – sporta dejas un “Tālbraucēji”

Variņu pagasta ļaudīm Ziemassvētku noskaņu palīdzēs radīt koncerts, kurā dejos seškārtējā Latvijas čempiona Latīņamerikas dejās Ojāra Bāča audzēkņi. To, kāds izskatās Ziemassvētku rotās sapostais Variņu tautas nams, ikviens pagasta iedzīvotājs varēs novērtēt šo svētdien, 23. decembrī. Tur pulksten 18.00 sāksies svētku koncerts.Uzstāsies Smiltenes kultūras un sporta centra jauktais koris "Vidzemīte", Lizuma kultūras nama jauktais koris un sporta un sarīkojumu deju pāri: :Laila Signe Trezūna un Mārtiņš Memļuks, Linda Brīdiņa un Reinis Rešetins, Linda Golovina un Artūrs Caune. Viņi ir O. Bāča audzēkņi.

Būs arī svētki bērniemSavukārt 27. decembrī uz svētku eglīti Variņu tautas namā aicināti vismazākie pagasta bērni. Brīnumu pasaulē viņus ievedīs Valmieras teātra aktieri. Būs Ziemassvētku pārsteigumi, kurus mazie ļoti gaidot. Sākums - pulksten 11.00.

 

Gadu mijā - "Tālbraucēji"Gadu mijas ballē Variņos šoreiz spēlēs deju mūzikas grupa "Tālbraucēji" no Rīgas. Balle tautas namā sāksies naktī no 31. decembra uz 1. janvāri pulksten 0.30 un ilgs līdz rīta gaismai."Iesāksim jauno gadu ar dejām, mūziku un jautru noskaņojumu!" aicina tautas nama vadītāja Lolita Balode. Līdzi var ņemt uzkodas, jo zālē būs izvietoti galdiņi. Izvērtējot teju aizvadīto gadu, L. Balode pateicas visiem cilvēkiem, iestādēm un uzņēmumiem, kuri viņai palīdzējuši rīkot kultūras pasākumus: it īpaši Variņu pagasta padomei, pamatskolai un bērnudārzam "Saulīte", kā arī Smiltenes iestādēm un uzņēmumiem un Valkas rajona kultūras darbiniekiem.

Novados