Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Variņos uz pastu jāpaspēj līdz pēcpusdienai 3

Lai samaksātu rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem vai telefonu, Variņu pagasta iedzīvotājiem uz vietējo pasta nodaļu jāpaspēj aiziet līdz pēcpusdienai, tāpat kā daudzviet citur laukos.

 

Variņu ciematā pasta nodaļa darba dienās ir atvērta no pulksten 8.30 līdz 14.00, bet sestdienās - no pulksten 8.30 līdz 12.00. Svētdienās un pirmdienās pasts ir slēgts.

 

Skolotāja Ita Meļķe lūdz "Ziemeļlatviju" noskaidrot, vai nav iespējams pagarināt pasta nodaļas "Variņi" darba laiku vai vismaz pārkārtot, lai pasts vienu dienu būtu atvērts pēcpusdienā līdz pulksten 17.30. Viņa strādā vietējā pamatskolā un darba laikā uz pastu netiek, tāpēc parasti maksājumus par elektrību un telefonu kārto draugs.

 

I. Meļķe piekrīt, ka strādājošie uz pasta nodaļu var doties sestdienās, taču tad pasta nodaļa atvērta tikai līdz pulksten 12.00, un cilvēkiem brīvdienā tas sagādā neērtības. Variniete ierosina par šo jautājumu izteikties arī citus pagasta iedzīvotājus, kaut vai vēršoties vietējā pasta nodaļā.

 

Izņemot interneta banku, citas iespējas samaksāt par komunālajiem pakalpojumiem Variņos nav. Ne visiem iedzīvotājiem mājās ir datori ar interneta pieslēgumu, un visi, piemēram, I. Meļķe, grib izmantot šādu norēķina veidu.

 

Lai noskaidrotu, vai ir iespējams pārkārtot Variņu pagasta pasta nodaļas darba laiku, "Ziemeļlatvija" sazinājās ar valsts akciju sabiedrību "Latvijas Pasts". Uzņēmuma sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga skaidro, ka Variņu pagasta pasta nodaļas darbinieki nav saņēmuši nevienu klienta sūdzību par pasta nodaļas darba laika izmaiņām, kā arī lūgumu rast iespēju pagarināt pasta nodaļas darba laiku darba dienās. Tāpēc arī šobrīd nav pamata apsvērt pasta nodaļas darba laika izmaiņas.

 

Kaut arī sūdzību uzklausījusi "Ziemeļlatvija", tam, lai "Latvijas Pasts" pārskatītu Variņu pasta nodaļas darba laiku, ir vajadzīgi vairāku iedzīvotāju iebildumi.

 

I. Kreicberga atgādina, ka Variņu pasta nodaļa strādā piecas dienas nedēļā, tai skaitā arī sestdienā, kad maksājumus ērtāk veikt tiem klientiem, kuri netiek darba dienās.

 

"Arī iepriekš, kad pasta nodaļa darba dienās strādāja līdz pulksten 15.00 un pulksten 16.00, klienti atrada iespēju veikt maksājumus un izmantot citus pasta pakalpojumus arī darba laikā darba dienās," informē I. Kreicberga.

Komentāri 3

zīle

Šāds darbalaiks ir arī citu pagastu pasta nodaļās un attālākie iedzīvotāji braucot ar satiksmes atobusu ,kas kursē pēcpusdienā ,vair nevar nokārtot maksājumus!

pirms 11 gadiem, 2009.01.08 15:08

andis

Vai tad Riga kadam kadreiz ir interesejusas laucinieku problemas pasts tapat ka saeima ir valsts valsti

pirms 11 gadiem, 2009.01.09 14:29

Liiga

Mums Valkā arī saīsināja darba laiku Pastam, par stundu ātrāk aizverot nodaļu!! Tagad eju no Rītiem vai sestdienās :)
Bet cien. Itai Meļķei vajadzēja nevis skraidīt uz avīzēm un sūdzēties, bet pašai doties uz pasta nodaļu un rakstīt sūdzību, ka darba laiks neapmierina. Tad aktīvi savākt citu, līdzīgi domājošu, cilvēku parakstus un iesniegt to Pasta vadībai!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.09 17:00

Novados