Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Variņu pamatskolā saņem dāvanas no ārzemēm

Parīt, 22. decembrī, Variņu pamatskolā ciemosies Evaņģēlisko kristiešu draudzes "Tēva mājas" jauniešu grupa "Cerību Zvaigzne" no Smiltenes. Pāris pasākumi gada nogalē gaidāmi arī pagasta tautas namā.

Jaunieši no "Cerību Zvaigznes" jau pērn viesojās Variņos. Šoreiz viņi vedīs kāda Nīderlandes uzņēmēja sarūpētas somas, kurās saliktas dažādas mantas.

"Dāvanas tiks bērniem no maznodrošinātām ģimenēm, bet visi skolēni varēs iesaistīties draudzes jauniešu piedāvātajās aktivitātēs," stāsta Variņu pamatskolas direktore Agita Birkenšteina.

Kādu citu dāvanu skola saņēmusi no Dānijas. Tie ir 20 lietoti datori, ko atsūtījuši Variņu skolas skautu un gaidu sadarbības partneri Dānijas pilsētā Silkeborgā un turienes skautu vadītājs Kajs Jorgensens. Atsūtītos datorus uzstādīs skolas datorklasē ziemas brīvlaikā. "Kaut arī lietoti, tie tomēr ir jaudīgāki par pašreizējiem, un ražoti salīdzinoši nesen - 2005. gadā," piebilst A. Birkenšteina.

Šonedēļ skolas durvis ir atvērtas izstādes "Eņģeļi pār Latviju" apmeklētājiem. Tajā izlikti Variņu skolēnu mākslas pulciņa audzēkņu darbi, - māla svečturi, Ziemassvētku vecīši, mājiņas un eņģeļi, kā arī zīda un stikla apgleznojumi. "Tas viss ir pēdējā mēneša veikums," stāsta pulciņa vadītāja Maiga Āboliņa. Izstāde atvērta līdz 23. decembrim un apskatāma skolas darba laikā.

Savukārt šīs nedēļas nogalē, 25. decembrī Variņu tautas namā ikvienu gaidīs uz Ziemassvētku koncertu. Ieeja - par brīvu. Uzstāsies Variņu bērni, kuri mācās Smiltenes mūzikas skolā, jauktais koris "Vidzemīte" no Smiltenes, dziedošo dāmu apvienība "Prieks, kur tu rodies?!" no Grundzāles un Variņu dziedošie jaunieši. Koncerts sāksies pulksten 18.00.

Savukārt 30. decembrī tautas namā būs masku balle ar dančiem. Spēlēs grupa "Vilx"no Gulbenes. Sākums pulksten 21.00. "Maskām ieeja par brīvu. Būs masku parāde. Interesantākās no tām saņems pārsteiguma balvas," sola tautas nama vadītāja Velta Elstiņa un aicina jau laikus darināt maskas.

Novados