Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veikalu ķēde "top!" apsver iespēju ieviest īpašus stendus Latvijas reģionu ražojumu izcelšanai 8

 Veikalu ķēde "top!" apsver iespēju ieviest īpašus stendus Latvijas reģionu ražotāju produktu izcelšanai, intervijā biznesa portālam "Nozare.lv" stāsta veikalu ķēdes "top!" līdzīpašnieks Edvīns Bergmanis.

Pirmais šāda veida stends ir tapis 200."top!" tīkla veikalā Limbažos, kur "top!" tīkla dalībnieks SIA "Madara 93" sadarbībā ar Limbažu novada pašvaldību izveidojis speciālu stendu veikalā "Ražots Limbažu novadā". Tajā ir atsevišķi novietota produkcija, kas ražota tieši šajā novadā."Tas ir pirmais šāda veida stends "top!" veikalu tīklā, kas īpaši pievērsīs uzmanību veikala apkaimes ražotājiem. 

Starp citu, tādā stendā ir lielāka iespēja izcelt mūsu vietējos ražotājus un padarīt tos pamanāmākus mazo pilsētu un novadu viesiem, jo vietējie iedzīvotāji jau zina, ka konkrētajā veikalā ir šāds piedāvājums," skaidro Bergmanis.Viņš gan norāda, ka sākumā plānots izvērtēt konkrētā stenda darbību, tad lemt, vai un kā ieviest šādus stendus arī citos "top!" reģiona veikalos. Taču nav izslēgts, ka šādi stendi varētu tikt atvērti vairākos reģionu veikalos.

Reģionālās preces un produkti ir brīva "top!" tīkla preču un produktu niša, kurā katrs reģiona veikalnieks var piedāvāt sava reģiona vairāk vai mazāk specifisko preci. Šo produktu vidū var būt tādi produkti kā, piemēram, dārzeņi, zaļumi, tostarp lociņi un dilles, kā arī piena produkti, kāda īpaši kūpināta gaļa."Uzskatām, ka tas ir veids, kā atšķirties "top!" veikaliem dažādos Latvijas reģionos. Tādā veidā, izceļot dažādu novadu vietējo ražotāju raksturīgākos produktus, ar tiem iepazīstināt var arī Latvijas viesus," atzīmē "top!" līdzīpašnieks Bergmanis.

Kā ziņots, investējot divus miljonu eiro, jūlija vidū Limbažos atvērts 200."top!" veikals. Par godu tam, ka jaunais veikals atvērts Limbažos, jaunais "top!" veikals sadarbībā ar Limbažu pašvaldību veikalā ir izveidojis speciālu stendu "Ražots Limbažos", kur atsevišķi novietota produkcija, kas ražota tieši šajā novadā.Veikalu tīkla "top!" kopējais apgrozījums pērn bija 185 miljoni eiro.

 Plānots, ka šogad tīkla kopējais apgrozījums pieaugs ne mazāk kā par 15%.SIA "Iepirkumu grupa", kas sniedz mārketinga starpniecības pakalpojumus veikalu tīklam "top!", apgrozījums pērn bija 15,08 miljoni eiro, bet 2012.gadā - 11,36 miljoni eiro. 

Tikmēr uzņēmuma peļņa pērn bija 20 983 eiro, bet 2012.gadā - 28 448 eiro.

Ar zīmolu "top!" Latvijā patlaban darbojas 202 pārtikas veikali, no tiem 105 "top!" un 97 "mini top!" veikali, kuri pieder 17 vietējiem uzņēmumiem: SIA "Firma Madara 89", AS "LPB", AS "Diāna", SIA "Lars Limited", SIA "Gabriēla", SIA "Dekšņi", SIA "Mārksmens", SIA "Madara 93", SIA "AA&Co", SIA "Krista - A", AS "Roga - Agro", SIA "ESSA", SIA "G.A.L.", SIA "Lekon", SIA "Ogres prestižs", SIA "Pārtikas veikalu grupa" un SIA "Oregano".

Komentāri 8

stop

Kā tad,mūldēt Top Vadība māk,bet reāli ieej Smiltenes Topā un ir pilnīgā ***ā no sieriem tik polijas un leišu ***,bet no Smiltenes piena krievijas siers kuru fasē tik topā un ļoti bieži vecs trāpās(nevajag pa noliktavu topā marinēt)unveikala vadība tik pasmaida un pat neatvainojas ka ir iepelējis,tāpēc vien ignorēju šo ķēdes tīklu!!!!Egīl skaties kas notiekas tavos veikalos,jo visiem radiem kas reiz gadā atbrauc pie manis ciemos tavus veikalus es neiesaku jo pārāk bieži sanāk pēctermiņa preces plauktos paņemt par termiņa preču cenu,Alternatīva Mxima un citi veikali Smiltenē,un jā preču izvēle ar ir diezgan štruntīga......

pirms 4 gadiem, 2014.08.22 20:58

pērkos tikai Top

nu tad jampampiņ iepērcies arī maxima veikalos un beidz te piemēslot portālu.

pirms 4 gadiem, 2014.08.22 21:58

arī iepērkos topā

un ja nemāki apskatīties termiņu, kad ņem preci, tad pats vainīgs esi. Cik stulbam ir jābūt, lai grozā krāmētu preces, nepaskatoties uz termiņu (runa iet par produktiem, kam tas ir īss, nevis skatīt termiņu čipšiem vai kolai) un tad aiziet mājā un atapties, ka precei termiņš beidzies.
Un, jā, iepērcies vien savā maximā, kur visi produkti ir "Latvijas" un kur firma arī "Latvijas", un kur termiņi vienmēr ir tip top!

pirms 4 gadiem, 2014.08.25 08:29

stop

vai tik tevi nav aizskāris savs strādājošā(padevīgā top vadības)ego mazvērtības IQmazulīt.

pirms 4 gadiem, 2014.08.23 00:49

Jānis

Saprotu, ka esi smilteniets, tad aizej un pasaki Top šefam , bet izskatās, ka esi tāds pats raustīkla un mīkstais ar mazvērtības kompleksiem, kā visi citi anonīmie rakstītāji.

pirms 4 gadiem, 2014.08.23 11:39

Sojanara

Tas ir apsveicami, reizēm nejauši gadās nopirkt Latvijas ražojumu. Tagad kad tie atkritumi stāvēs atsevišķi, šādas kļūdas notiks retāk.

pirms 4 gadiem, 2014.08.23 16:32

.....

Un vai skaisies un skaitis tos patriotus kas perk latvijas prokukciju tad bus viglak noverot .

pirms 4 gadiem, 2014.08.24 12:44

Komiteja 300 un 1

Aicinu piemērot administratīvu sodu tiem kas nepērk Latvijas preci, tie 100% ir Kremļa aģenti.

pirms 4 gadiem, 2014.08.24 17:00

Novados