Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlas sunim atrast jaunus saimniekus

"Ziemeļlatvija" uzklausīja 76 gadus vecās Bilskas pagasta iedzīvotājās Intas Trūles bēdīgo stāstu. Vasarā vedekla pensionārei atvedusi savu pusotru gadu veco sunīti, kurš pie bilskēnietes ir vēl tagad.

 

"Vedekla atveda un atstāja suni te. Pati sameklēja jaunu draugu un dzīvo citur. Visu laiku viņai saku, lai paņem atpakaļ, jo es nespēju ar savu pensiju iztikt un pabarot divus suņus. Naudu sieviete arī nesūta," noraizējusies ir I. Trūle. Pensionārei jau bija viens mājas saimnieks.

 

 

Tagad "Ezerkalnus" sargā divi suņi. Bet diemžēl jaunāko viņa ilgāk uzturēt nespēj, tāpēc meklē mīlulim jaunas mājas. Suns ir aptuveni gadu vecs, balts ar melnu, aptuveni 40 līdz 50 centimetru garš. Inta stāsta, ka suņuks ir draudzīgs, mīlīgs un paklausīgs. Viņam patīkot bērni.

 

 

 "Esmu aptaujājusi vairākus cilvēkus un piedāvājusi sunīti, bet pagaidām neviens nav paņēmis. Citiem atkal nav transportlīdzekļa, ar ko nokļūt pie mums. Kaut gan dzīvoju Bilskas centrā pie ezera," stāsta pensionāre.

 

Viņa stāsta, kā mazajam suņukam eļļā cepusi mazos kartupeļus un vārījusi putraimu putru. Tomēr bēdīgākais ir tas, ka pensionāre nespēj paēdināt suņus un iztikt pati.

 

 

Arī dēls esot bezdarbnieks, un visiem ar vienu pensiju ir par maz. Tāpēc, ja labi cilvēki vēlas paņemt savā paspārnē paklausīgo suņu puiku no Bilskas pagasta, lūdzam zvanīt

Intai Trūlei pa tālruni 64729021.

Novados