Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viens pārvaldnieks uz diviem pagastiem, - ceļš uz labāku saimniekošanu? 1

Jau rakstījām par Valkas novada domes pilotprojektu mainīt līdzšinējo sava novada pagasta pārvalžu ikdienu un uz diviem pagastiem iecelt vienu pārvaldnieku. Tā jau noticis Ērģemes un Kārķu pagastos, kuriem no 2. janvāra ir viens pārvaldnieks – kārķēnietis Pēteris Pētersons.

Tagad Valkas novada deputātiem jāizlemj, vai līdzīgi rīkoties attiecībā uz Vijciema pagastu un Zvārtavas pagastu, un arī attiecībā uz Valkas pagastu, kur pārvaldi varētu apvienot ar Valkas pilsētu. Lai izvērtētu Valkas, Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu darbu, šajos pagastos četras nedēļas tika organizēta sabiedriskā apspriešana jeb iedzīvotāju aptauja.

Iedzīvotājiem tika nodrošināta iespēja saņemt sabiedriskās apspriešanas anketu, anonīmi to aizpildīt un nogādāt sava pagasta bibliotēkā, kur to iemest vēlēšanu kastē, informē Valkas novada domes izpilddirektors Ainārs Zābers.

Anketās sniegtās atbildes pašvaldībā ir apkopotas un izvērtētas, taču par rezultātiem vēl diskutēs un gala vārdu teiks Valkas novada deputāti.

Vairāk par to, uz kādām problēmām norādījuši anketu aizpildītāji un kā viņi vērtē savu pārvaldnieku darbu, lasiet laikraksta “Ziemeļlatvija” trešdienas, 11. jūlija, numurā.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Labāk visu varu mērim, lai Valsts kasē varētu naudu ņemt bez procentiem, bet mēri pārsaukt par ķeizaru.

pirms 7 mēnešiem, 2018.07.10 17:39

Novados