Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vijciemā cildinās pagasta pašdarbniekus un sportistus

Sestdien, 15. maijā pulksten 20.30 Vijciema pagasta tautas namā notiks vēl nebijis pasākums "Gada balva kultūrā un sportā". Tas būs pateicības saiets pagasta mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu dalībniekiem un sportistiem.

"Aicinām kopā tos cilvēkus, kuri savu brīvo laiku velta sabiedrībai un sagādā prieku ne tikai sev, bet arī daudziem citiem cilvēkiem. Tāda ideja mums radās tālab, lai vēl vairāk saturētu kopā un tuvinātu šos cilvēkus," skaidro tautas nama vadītāja Vita Bērziņa.

Diemžēl finansiālais atbalsts kultūrai un sportam ir mazinājies un šie cilvēki to izjūt. Uz dažādiem pasākumiem, mēģinājumiem, koncertiem un sacensībām nereti jādodas par saviem līdzekļiem. Iespējas baudīt profesionālo mākslu pagastā ļaudīm pagaidām liegta. Tāpēc novadā galvenie prieka nesēji ir amatierteātri, dziedošie un dejojošie kolektīvi, kuri viesojas viens pie otra. Arī sportisti sava mazā pagastiņa vārdu nes tālu valstī.

"Apbalvošana notiks dažādās nominācijās, lielākoties humora pilnas un prieku raisošas. Tas pagaidām ir liels noslēpums un atklāsies tikai vakarā," smaida V. Bērziņa. Pasākumu apskaņos un gaismos karaoke grupa "DK Premo" no Rīgas.

Saietā atklās arī zvārtavietes Lilitas Ikales floristikas darbu izstādi. Viņa šo nodarbi ir apguvusi gan pašmācības ceļā, gan kursos. V. Bērziņa domā, ka tā varētu būt interesanta tiem, kuri tikko savā brīvajā laikā ir sākuši un cenšas apgūt šo itin demokrātisko mākslas veidu. To darīt var ikviens.

Novados