Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vijciema pagastā aizvadīti 10 vērtīgi vakari

Vēl pirms Jāņiem Vijciemā iesākās futbola un volejbola turnīrs piecās kārtās - piektdienu vakaros futbols, bet svētdienu - volejbols.

Rezultāti kļuva zināmi pēc pēdējās spēles 22. augustā. Parasti katrā kārtā sacentās piecas komandas, gadījās arī, ka laukumā izgāja pa četrām vienībām. "Orientējāmies uz vietējiem spēlētājiem, lai dabū izspēlēties visi gribētāju - gan mazi un lieli, gan resni un tievi," smaida turnīru organizētājs, pagasta sporta dzīves vadītājs Juris Kalniņš. Tiesa, dažās komandās bija arī pa kādam "svešzemniekam". Rezultatīvākie spēlētāji bija Ingars Čakārnis un Didzis Ozoliņš.

Futbolā uzvarēja "Vakuumpumpis", kurā spēlēja Ingars Čakārnis, Mārtiņš Vītols, Didzis Ozoliņš, Gatis Augustovskis, Edgars Matuks, Uldis Celmiņš un Ģirts Motuks. 2. vietā komanda "Jurkini", bet 3. - "Peņģi".Volejbolā lielākos laurus plūca komanda "Elektra". Uzvaru palīdzēja kaldināt Ingars Čakārnis, Artis Gavars, Jānis Krievāns, Felikss Bošs un Ģirts Motuks. 2. vietā "Vienalga", bet 3. "Derēs".

Labākās komandas balvā saņēma pagasta pārvaldes dāvātos kliņģerus un citus saldumus. J. Kalniņš ir pārliecināts, ka aizvadīti 10 vērtīgi vakari. Tiesa, vienreiz spēles nācās pārcelt stiprās vētras dēļ.

Novados