Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vijciemā saiets piparkūku aromāta gaisotnē

Vēl nebijis pasākums, veltīts gadu mijas svētkiem, notika Vijciema tautas namā, kur kopā bija pulcējušies visi pašdarbības kolektīvi.

"Man patika. Īsi sakot, pasākuma organizatorei Vitai Bērziņai izdevās radīt ļoti siltu un mīļu gaisotni. Netrūka nedz deju, nedz kopādziedāšanas, nedz mūzikas," vērtē Valkas novada kultūras darba organizatore Līga Lāne. Viņai šis saiets bija izdevība apzināt situāciju pagasta pašdarbības kolektīvos, redzēt, kā strādāts kopš sezonas uzsākšanas.

Šajā pasākumā visi amatiermākslas kolektīvi sevi parādījuši gana labi. Interesanti, ka piparkūkas cepa turpat pasākuma laikā. Katrā ziņā apmeklētāji bija patiesi priecīgi.

Tautas nama vadītāja V. Bērziņa "Ziemeļlatvijai" atzina, ka esot pieļāvusi stila kļūdu no režijas viedokļa, jo neesot varējusi radīt krodziņa atmosfēru mazo bērnu dēļ, taču citādi viss izdevās.

Novados