Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visi aicināti uz Meža dienām Kārķos

Kārķu pagastā piektdien, 30. aprīlī, Meža dienu svinības un talka ilgs no saules līdz saulei.

Pagasta pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Pilskalne informē, ka jau pulksten 5.00 no rīta dabas mošanos un saullēktu varēs vērot no zemnieku saimniecības "Jasmīni" briežu dārza skatu torņa. Visādas aktivitātes ilgs līdz nākamajam rītam.

"Pa vidu būs darbs, kas vienlaicīgi notiks dažādos objektos. Kopā strādās pirmsskolas vecuma bērni, skolēni, uzņēmēji, politiķi, ciemata iedzīvotāji un draudzes locekļi. Talcinieki stādīs mežu un izveidos novada robežstādījumus.

Ir iecere arī iestādīt trīs dižstādus par godu Latvijas neatkarības atjaunošanai," stāsta S. Pilskalne. Līdztekus meža stādīšanai paredzēta arī apkārtnes sakopšana. Viens no interesantākajiem objektiem būs Kārķu tautas nama parks, kura sakopšanu veiks arboristu komanda "Labie koki". Parks ir stādīts Meža dienu talkā 1935. gadā. Piektdien uz Meža dienu pasākumiem ir uzaicināts arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Tradicionāli talkas dienā Latvijas Amatniecības kameras priekšsēdētāja Viļņa Kazāka vadībā darbosies Zaļā koka darbnīca. Šogad tajā iecerēts izgatavot skaistuma sprungulīšus ar latvju zīmēm, kas tiks izvietoti apkārtējā vidē. Tiem, kuri vēlas strādāt darbnīcā, līdzi jāņem kabatas nazis, mazs zāģītis vai cirvītis.

Pārējie dalībnieki aicināti ņemt līdzi kapļus, izkaptis, kurmju slazdus, zāles pļāvējus un citus dārza un meža kopšanas darbarīkus, lai varētu piedalīties izstādē "Mans palīgs dārzā un mežā". Vēl būs galvassegu izstāde.

Pēc darba visi aicināti pie pagasta pārvaldes, kur varēs ieturēt maltīti, noskatīties koncertu un kopīgi padziedāt.

Novados