Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ZAAO EKO laukumos Smiltenē un Valkā plašāks pakalpojumu klāsts 4

No 2.jūnija darbu sāks jauni SIA ZAAO (ZAAO) reģionālie biroji Smiltenē un Valkā. Pakalpojumi tiks nodrošināti EKO laukumos Smiltenē, Limbažu iela 8 un Valkā, Austras ielā 10. Savukārt 4.jūnijā tiks atklāts jauns EKO laukums – birojs Apē, „Druvās”.

EKO laukumā – birojā būs iespējams noslēgt jaunus atkritumu apsaimniekošanas līgumus, izdarīt izmaiņas atkritumu izvešanas grafikos, pieteikt konteineru mazgāšanu, saņemt vai pieteikt saņemšanu dažāda veida maisiem (melni - ievietošanai 240l konteineros, dzelteni – sadzīves atkritumu izvešanai, Big-bag maisi būvgružiem), kā arī iegūt visu nepieciešamo informāciju par ZAAO pakalpojumiem. 


Minētajās adresēs turpinās šķiroto atkritumu pieņemšana. Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumos iedzīvotāji un uzņēmumi bez maksas var nodot pudeļu stiklu, logu stiklu, papīru, kartonu, polietilēnu, metālu, baterijas, akumulatorus, koka paletes. Par pārējiem atkritumu veidiem, kurus var nodot katrā no EKO laukumiem, jākonsultējas ar ZAAO speciālistiem pa tālruni 64281250 vai jāiepazīstas ar informāciju uzņēmuma mājas lapā. 


EKO laukuma-biroja darba laiks Smiltenē: pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst.10.00 – 19.00, sestdienās no plkst.12.00 līdz 16.00, trešdienās un svētdienās slēgts.

EKO laukuma-biroja darba laiks Valkā: otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst.9.00 līdz 19.00, ar pusdienu pārtraukumu no plkst.13.00 līdz 14.00, sestdienās no plkst.9.00 līdz 13.00, pirmdienās un svētdienās slēgts.

EKO laukuma-biroja darba laiks Apē: otrdienās, trešdienās, sestdienās no plkst.10.00 līdz 14.00, ceturtdienās un piektdienās no plkst.14.00 līdz 18.00, svētdienās un pirmdienās slēgts

. EKO – laukumi biroji jau darbojas Limbažos, Saulkrastos un Balvos, ZAAO reģionālie biroji atrodas Valmierā un Cēsīs.


ZAAO atgādina, ka līgumu pieteikumus vai izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā var pieteikt arī telefoniski t.64281250, e-pastā [email protected], kā arī mājas lapā www.zaao.lv sadaļā privātpersonām vai juridiskām personām. Norēķini par saņemtajiem pakalpojumiem ir jāveic bankās, veikalos Maxima vai caur uzņēmuma mājas lapu (banneris – Klientiem, mani pakalpojumi un norēķini) piekļūstot aktuālajam rēķinam un norēķinoties ar interneta banku starpniecību.

Komentāri 4

Neizlasīju

Kur atrodas birojs un laukums Smiltenē?

pirms 4 gadiem, 2014.05.29 21:56

...

Izlasīju gan ar otro reizi.

pirms 4 gadiem, 2014.05.29 21:58

mētelis

kādēļ vairs nepieņem laukumā drēbes tīras salocītas maisā,kur viņas likt,nekur neņem pretī,sarkanā krustā ,emausā baznīcā,nekur neņem

pirms 4 gadiem, 2014.05.29 23:08

Malda

pavisam nesen kādā forumā lasīju, ka drēbes var mēģināt piedāvāt "slimnīcu uzņemšanas" nodaļās, jo tur tiek ievesti dažādi cilvēki. Arī tādi, kurus vajag ne tikai apārstēt, bet arī saģērbt tīrās drēbēs. Vai Smiltenes traumpunktam vai Valkas traumpunktam ir vajadzība pēc šādas palīdzības, mēģini uzzvanīt.

pirms 4 gadiem, 2014.05.29 23:29

Novados