Valkas novadā vislielāko atbalstu iegūst Vidzemes partija, “Latvijas attīstībai” (papildināta) 2

Šā gada pašvaldību vēlēšanās Valkas novadā lielāko atbalstu guvusi Vidzemes partija, “Latvijas attīstībai”, par kuru nobalsoja 53,13% nobalsojušo, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.

Vidzemes partija, “Latvijas attīstībai” Valkas novada domē tiks pārstāvēta ar astoņiem deputātiem, tie būs Vents Armands Krauklis, Maruta Stabulniece, Gita Avote, Jānis Anže, Agris Krastiņš, Vilmārs Vesingi, Aigars Roga un Andris Dainis.

Kopumā Valkas novadā kandidēja trīs politiskie spēki, no kuriem otro vietu ar 31,95% balsu ieguva “Jaunā Vienotība”, Latvijas Zemnieku savienība. Šo sarakstu Valkas novada domē pārstāvēs pieci deputāti - Viesturs Zariņš, Kristaps Sula, Sandra Pilskalne, Guntis Albergs un Dace Bašķe.

13.14% balsu Valkas novadā un divas vietas Valkas novada domē saņēma Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, kuru Valkas novada domē pārstāvēs Agnis Birkavs un Juris Žurovičs.

Kopumā Valkas novadā reģistrēti 6540 balsstiesīgie, no kuriem nobalsoja 2474 jeb 37,83%.

Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās, 2017.gadā, vislielāko atbalstu guva Vidzemes partija, “Latvijas Reģionu Apvienība”, par kuru balsoja 55,68%. Arī pēc iepriekšējām vēlēšanām uzvarētāji Valkas novada domē tika pārstāvēti ar astoņiem deputātiem, partija "Vienotība", "Latvijas zemnieku savienība" ieguva četras vietas, kamēr Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" bija pārstāvēta ar trim deputātiem.

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Valkā ir veseli 1314 ***, bet krauklis visiem uzkāra uz kakla 57 mio eur, uz šo brīdi, un gan jau uzkārs vēl.
Tas ir labi. Muļķiem nevajag neko citu.

pirms 9 dienām, 2021.06.06 00:10

bezugunsnavdumu

57 mio dalot uz 7600 cilvēku ir 7500 eur no katra, ieskaitot mazo bērnu, sirmgalvi, invalīdu, dzerāju, bezdarbnieku.
Rupji skaitot, katrs ir parādā Valstij sava dzīvokļa reālo vērtību.
Un pat dalot uz 25 gadiem - pa 25 eur mēnesī, tikai šī mega kre dīta segšanai, reāli gan jau vairāk, kopā ar procentiem.
Un reāli vairāk, jo nodokļus maksā tikai kas strādā.

Ar to arī apsveicu, pēc 4 gadiem vienīgā iespēja būs pievienoties Valmierai, ar norunu, ka ņems šo kre'ditu gūstā nogremdēto miestu.

pirms 8 dienām, 2021.06.06 11:44

Pašvaldību vēlēšanas