Vents Armands Krauklis saglabā Valkas novada domes priekšsēdētāja amatu 1

Šodien, 01. jūlijā, norisinājās Valkas novada domes jaunā sasaukuma pirmā sēde. To vadīja novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Rolands Rastaks. Pirmajā sēdē piedalījās visi šī gada 5. jūnijā Pašvaldību vēlēšanās ievēlētie deputāti. Sēdes galvenais jautājums bija novada domes priekšsēdētāja vēlēšanas. Tās notika atklāti, metot personificētus vēlēšanu biļetenus vēlēšanu urnā.

Domes priekšsēdētāja amatam tika izvirzīti trīs kandidāti – Vents Armands Krauklis (Vidzemes Partija, Latvijas Attīstībai), Viesturs Zariņš (Jaunā Vienotība, “Latvijas Zemnieku Savienība”) un Agnis Birkavs (Nacionālā Apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”).

Ar 8 “Par” balsīm tika ievēlēts līdzšinējais Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Pret (7) viņu balsoja Viesturs Zariņš, Kristaps Sula, Sandra Pilskalne, Dace Bašķe, Guntis Albergs, Juris Žurovičs un Agnis Birkavs.

 

 


 

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Cik krauklis maksā savas partijas biedriem? Nu nevar tak būt tik bezpersoniski ar savu gribu. Vēlēšanu lapā par katru tika rakstīts kā par suni - prot luncināt asti, labi ēd. Un tagad neviens negribēja būt par priekšsēdētāju. Truli plānojot atsēdēt 4 gadus.
Varēja vismaz balsot pret, mandāts kabatā, ko krauklis izdarītu. Bet nē, vai nu pelēcīgi pelēkas peles, vai labi maksā par vietu partijā.
Tik no kādas naudas.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.01 16:33

Pašvaldību vēlēšanas