3 svarīgas lietas, kas jāņem vērā, ja tiek izgatavoti korporatīvie kalendāri

Pakāpeniski tuvojoties gada noslēgumam, daudzi uzņēmumi un iestādes sāk plānot mārketinga materiālus nākamajam gadam. Veiksmīgu korporatīvo kalendāru izgatavošana var Jums palīdzēt uzturēt saikni ar klientiem un partneriem, kā arī katru dienu atgādinās par Jūsu veiksmīgo sadarbību. Lai personalizēti kalendāri izdotos kvalitatīvi un piemēroti auditorijai, ir dažas lietas, par kurām vajadzētu padomāt. Par tām plašāk lasiet turpinājumā.

Jūsu mērķauditorija

Pirms sākat domāt par to, kādi personalizētie kalendāri Jums nepieciešami, vispirms vajadzētu noskaidrot, kam konkrētais galda kalendārs vai sienas kalendārs tiks pasniegts. Piemēram, ja tos dāvināsiet sava uzņēmuma komandai, noderīgi būs praktiski un profesionāli galda kalendāri, kuros atzīmēti svarīgākie uzņēmuma vai iestādes notikumi un motivējoši citāti. Savukārt klientus iepriecinās oriģināla dizaina galda vai sienas kalendāri, kuru dizainā jūtama Jūsu zīmola ietekme, taču vienlaikus saglabāta elegance un praktiskums. 

Atcerieties, ka Jūsu mērķauditorija ietekmēs arī to, kā izskatīsies personalizēts kalendārs, tajā skaitā, tā krāsas, valoda un attēli.

Atgādiniet par savu zīmolu un sadarbības nozīmi

Korporatīvie kalendāri tiek pasniegti ne tikai ar mērķi iepriecināt un parādīt cieņu saviem darbiniekiem, klientiem un partneriem, bet arī ar nolūku stiprināt un attīstīt sadarbību, kam šie produkti lieliski noder. 

Kalendāru druka mūsdienās sniedz iespēju iekļaut dizainā pievilcīgus un gudrus elementus, kas ik mēnesi atgādinās kalendāra lietotājam par Jūsu zīmolu un sadarbību ar Jums. Tāpat šis ir arī lielisks rīks, kā veicināt zīmola atpazīstamību. Kalendārā iespējams atzīmēt arī svarīgākos ar Jūsu kompāniju saistītos notikumus, par kuriem mērķauditorijai būtu vērts zināt.

Personalizēta dāvana

Jautrs personalizēts kalendārs uzņēmuma vai iestādes darbiniekiem ar Jūsu komandas kopējiem foto? Kāpēc gan ne? Tāpat arī kalendāru izgatavošana var tikt veikta nestandarta dizainā, piemēram, veidojot kalendāra formu Jūsu radītās produkcijas veidolā un tamlīdzīgi. Šādi kalendāri būs patīkams žests, kas ļaus atcerēties Jūsu zīmolu ilgtermiņā.

Radiet savu īpašo korporatīvo kalendāru ar Kalendari.lv!

Lai radītu tieši tādu rezultātu, kādu vēlaties, ir vērts sadarboties ar pieredzējušu komandu. Kalendari.lv pakalpojumu klāstā ir kvalitatīvu un tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu kalendāru izgatavošana. Palīdzēsim īstenot pat drosmīgākās idejas!


Reklāmraksti