Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

4 iemesli, kāpēc apvienot ātros kredītus

Ātrie kredīti ir temats, ko ik pa brīdim aktualizē gan varas gaiteņos, gan virtuves sarunās. Diemžēl dzīve nav tikai melna vai balta. Ātrie kredīti ir Latvijas ekonomikas realitāte, kas nekur uz burvju mājiena nevar pazust. Tāpēc ir svarīgi par to runāt arī no praktiskās puses, piedāvājot kredītņēmējiem variantus, kā atvieglot ātro kredītu slogu vai atbrīvoties no tā pavisam.

Kredītu apvienošana ir viens no ērtākajiem un arī efektīvākajiem variantiem, kā risināt ātro kredītu situāciju, ja tā ir kļuvusi neērta vai jau nopietni apdraud finansiālo situāciju. 

Uzziniet četrus iemeslus, kāpēc ir izdevīgi apvienot ātros kredītus. 

Raksts tapis sadarbībā ar nebanku aizdevēju “Latvijas Hipotēka”, kas nodrošina kredītu apvienošanu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Samazināti ikmēneša izdevumi par kredītsaistībām

Viens no svarīgākajiem ieguvumiem, ko nodrošina kredītu apvienošana, ir mazāki izdevumi par savām kredītsaistībām. Kredītu apvienošana ietver jaunus līguma nosacījumus, iespēju iegūt zemākus procentu maksājumus un citu aizdevuma atmaksas termiņu. Tas nozīmē, ka ikmēneša izdevumus par kredītsaistībām ir iespēja pielāgot apvienošanas brīdī aktuālajai finansiālajai situācijai un maksātspējai.

Visi kredīti vienā maksājumā

Ja ik mēnesi ir jāvelta laiks un uzmanība vairākiem kredītiem, to maksājumu vai termiņu pagarinājumu veikšanai, jāseko līdzi savām saistībām, tas atņem daudz laika. Pēc kredītu apvienošanas ir spēkā tikai viens līgums un jāveic tikai viens ikmēneša maksājums, kurā jau būs ietvertas visas apvienotās kredītsaistības. 

Iespēja uzlabot savu kredītvēsturi

Vairāku kredītu vietā iegūstot tikai vienu aizdevumu, var neilgā laika posmā ievērojami uzlabot savu kredītvēsturi. Piemēram, ja ir vēlme vēlāk noformēt lielāku aizdevumu, ņemt hipotekāro kredītu, tad būs nepieciešami bankas kontu izraksti par pēdējo pusgadu vai citu periodu. Ar kredītu apvienošanu var uzlabot gan kredītvēsturi, gan ainu, kāda redzama bankas kontu izrakstos, jo tur neparādīsies vairāki ātrie kredīti, termiņu pagarinājumi utt.

Atbrīvošanās no neizdevīgām kredītsaistībām

Viena no ātro kredītu specifiskajām īpašībām ir augstas procentu likmes, kā arī prasība naudu atmaksāt īsā laika posmā. Tieši šie apstākļi parasti arī izrādās šķērslis, kāpēc galu galā ātrie kredīti kļūst nevis par risinājumu, bet gan problēmu. Kredītu apvienoša ļauj uzreiz izbeigt līgumsaistības ar šiem aizdevējiem, tiek atmaksātas kredītu pamatsummas, ietaupīta nauda par procentu maksājumiem. Kredītu apvienošana ir ilgtermiņa saistības ar izdevīgāku procentu likmi un garāku atmaksas termiņu.

Lai veiktu kredītu apvienošanu, kredītņēmējam būs nepieciešams pierādīt, ka:

  • ir pilngadīgs;
  • ir stabila darba vieta;
  • ir pietiekama maksātspēja;
  • ir savs īpašums, ko izmantot kā ķīlu (ja kredītu apvienošana nav iespējama pret ienākumu ķīlu).

Jāatgādina, ka kredītu apvienošanas gadījumā, aizdevējs pats veic apvienojamo kredītu apmaksu. Uz klienta kontu tiek pārskaitīta tikai tā naudas summa, kas paliek pāri, ja klients ir pieteicies papildu summai.


Reklāmraksti