5 iemesli, kāpēc sievietes somiņā jābūt saulesbrillēm

Sieviešu somiņas un to saturs ir zinātniskā pētījuma vērts objekts. Sievietēm ir īpaša sistēma, pēc kuras viņas izvēlas lietas, kuras ik dienu nēsāt somiņā. Saulesbrilles ir viena no tām lietām, kurai tiešām vajadzētu atrasties katras sievietes rokassomiņā. Kādi ir argumenti par labu šim padomam, varat uzzināt tālāk rakstā. Kā arī “Vision Express” optikas salonu optometristi dalās ieteikumos, kas jāņem vērā, pērkot saulesbrilles.

No saules acis jāsargā visos gadalaikos

Saule un UV starojums nav tikai vasaras problēma. Tas, ka tuvojas rudens, nenozīmē, ka saulesbrilles jāliek malā. Tās var būt nepieciešamas jebkurā gadalaikā, kad ir saulains laiks. It īpaši ziemā, kad sniegs un saule rada žilbinošu kombināciju. Ne vienmēr saules parādīšanos varam paredzēt, tāpēc ir ērti, ja somiņā ir futrālis ar saulesbrillēm. 

Saulesbrilles ir neaizstājamas, ja vada auto

Ja sieviete vada auto, tad saulesbrillēm vienmēr jābūt pa rokai. Kvalitatīvas saulesbrilles, it īpaši polarizētas, palīdzēs novērst apžilbšanu, uzlabos redzamību uz ceļa. Vajadzība pēc saulesbrillēm pie auto stūres var būt jebkurā gadalaika. 

Mazāk krunciņu ap acīm — to grib ikviena sieviete

Saule rada dabisku refleksu — samiegšanos. Tādā veidā acis tiek pasargātas. Tomēr samiegšanās rada nevēlamus blakusefektus, kas īpaši netīk sievietēm. Tās ir krunciņas ap acīm, kas liek sejai izskatīties vecākai. Mūžīga jaunība ir tas, par ko sapņo ikviena sieviete. Saulebrilles ir viens no mazajiem solīšiem, ar ko sieviete pati sev var palīdzēt ilgāk saglabāt ādu ap acīm gludu.

Acis ir dvēseles spogulis, bet ir brīži, kad nevēlamies to rādīt citiem

Katram var būt tādas dienas, kad labprāt noslēptos no citu skatieniem. Iemesli var būt dažādi — pārāk maz miega, pārāk daudz izpriecu, noguruma sekas, emocionāli pārdzīvojumi. Tas viss atstāj redzamas pēdas sejā, it īpaši acu zonā. Saulesbrilles lieliski maskē šīs problēmas, kā arī mazina iespējamību būt tiešā kontaktā ar apkārtējiem cilvēkiem tad, kad to nemaz nav vēlēšanās darīt.

Labas saulesbrilles sievietes tēlam vienmēr piešķirs eleganci

Saulesbrilles ir arī stila elements, kas piešķirs “odziņu” un eleganci ikvienam tēlam. Sievietes spēks ir viņas pārliecībā par sevi un savu izskatu. Tāpēc saulesbrilles vienmēr noderēs, lai papildinātu tēlu.

Kas jāņem vērā, pērkot saulesbrilles

Pērkot saulesbrilles, ieteicams sekot dažiem ekspertu ieteikumiem. Tie palīdzēs tikt pie labām saulesbrillēm, kas kalpos ilgi un sniegs nepieciešamo aizsardzību no saules stariem. 

  • Pārliecinies, ka saulesbrillēm ir 95-100% UV staru aizsardzība. Esošās saulesbrilles var lūgt pārbaudīt jebkurā optikas salonā.
  • Iegādājies arī briļļu futrāli, lai pasargātu tās un pagarinātu kalpošanas laiku. 
  • Labāk pērc polarizētas saulesbrilles, kas neitralizēs no dažādām virsmām atstaroto gaismu un mazinās apžilbšanu.
  • Saulesbrilles pieejamas arī tiem, kuriem vajadzīga redzes korekcija. Konsultējies ar optometristu, kurš ieteiks piemērotāko risinājumu atbilstoši redzes īpatnībām.
  • Drošāk saulesbrilles pirkt optikas salonā, kur vienmēr būs pārliecība par kvalitāti, kā arī bieži vien līdzi dod futrāli un nodrošina saulesbriļļu apkopi.
  • Vienmēr uzmēri saulesbrilles, pārliecinies, ka tās labi der un arī piestāv sejas formai. 
  • Pārliecinies, ka brilles ir apzīmētas ar marķējumu CE, kas pierāda to kvalitātes atbilstību Eiropā noteiktajiem preču standartiem.

Reklāmraksti