5 NOZĪMĪGI IEMESLI, KĀPĒC APGŪT FRANČU VALODU

Šobrīd Franču valodā, kā oficiālajā valsts valodā runā 29 valstīs. Kādam varbūt tas šķiet nieks, taču tas sasniedz aptuveni 74 mijonus cilvēku. Franču valoda kā oficiālā valoda ir tādās valstīs kā- Lihtenšteina, Libāna, Šveice, Kanādā, protams, arī Francijā un citur. Šī valoda ir atzīta pa ceturto populārāko dzimto valodu pasaulē. 

Mūsdienās tik ļoti pieprasītā angļu valoda ir franču izcelsmes valoda. Tieši franču valoda ir tā valoda, kura ietekmē mūsdienu angļu valodu, tāpēc aptuveni 45 % angļu valodas vārdu ir franču izcelsmes. 

5 nozīmīgi iemesli, kāpēc apgūt franču valodu

1. Valodu zināšanas ir neatņemama bagātība. 

Valodu zināšanas ir ļoti novērtētas darba devēju vidū. Tās paplašina cilvēka redzesloku. 

2. Franču valoda tiek dēvēta par starptautiskās komunikācijas valodu. 

Franču valoda ir otrā populārākā valoda aiz angļu valodas. 

3. Karjera. 

Starptautiskie uzņēmumi meklē darbiniekus ar franču valodas zināšanām. 

4. Viegli iemācīties. 

Lai gan ir uzskats, ka franču valoda ir ļoti grūta valoda, tie ir tikai maldi, šo valodu ir ļoti viegli apgūt, īpaši cilvēkiem ar angļu valodas zināšanām. 

5. Studiju priekšrocības

Francijā un citās valstīs kurās runā franču valodā, ir ļoti augsti novērtētas augstākās izglītības iestādes. 


Kāpēc apgūt franču valodas privātstundas tieši internetā? 

Cilvēku aizņemtības dēļ, laiks ir kļuvis par vienu no noteicošajiem faktoriem uzsākot mācības gan klātienē, gan apgūstot valodas internetā. Laiku nekad nevarēs atgriezt atpakaļ, tieši šī fakta dēļ cilvēki aizvien vairāk izvēlas ieekonomēt laiku, kuru varētu pavadīt dodoties apgūt valodas klātienē. 

Privātstundas internetā sniedz lielisku iespēju apgūt valodas tikpat efektīvi un augstā kvalitātē, kā klātienē. Lielākais pluss ir tas, ka klients var pats izvēlēties sev vēlamo vietu un laiku, kad mācīties, to var apvienot ar braukšanu transportā, kafijas pauzi kafejnīcā, vai elpojot svaigu gaisu parkā. 

20190712-1446-karogs-francijas.jpg 


Kur internetā apgūt franču valodu? 

Privātstundas ir viens no labākajiem mācīšanās veidiem, jo visa pasniedzēja uzmanība ir veltīta vienam cilvēkam. Online valodu skola WebTeacher, ir klientu atzīta online valodu skola, kuras pasniedzēji ir ilggadēji speciālisti.

WebTeacher piedāvā pirmo franču valodas privātstundu bezmaksas! Šī ir ideāla iespēja tev, ja neesi pārliecināts vai vēlies mācīties franču valodu, vai arī vēlies pārliecināties par to, ka mācīties tiešsaistē ir pat labāk kā klātienē. Kapēc? Jo mācoties tiešsaistē tev ir iespēja to darīt jebkur, jebkurā laikā un par labākām cenām kā klātienē. WebTeachers skolotāji ir kvalificēti un pieredzējuši. 

Šī ir ļoti laba iespēja apgūt valodu ne tikai pieaugušajiem, bet arī skolniekiem un studentiem, jo privātstundas internetā ir ļoti viegli apvienot ar citām privātajām lietām. 

Saka, ka valodas ir cilvēka bagātība, vai Tu piekrīti? 

Reklāmraksti