5 vīriešu pulksteņu zīmoli, kuru modeļus vari iegādāties Watchzone.lv

Rokaspulkstenis – tas nav tikai aksesuārs. Tas ir laikrādis. Tas ir statusa apliecinājums. Tas ir simbols, kas atspoguļo Tavu gaumi, intereses, izvēli un pārliecību par sevi. Vīriešu pulksteņi jau gadsimtiem ilgi ir bijuši leģendām apvīti, tādēļ, ja arī Tu vēlies iegādāties jaunu laikrādi sev vai kādam tuvam cilvēkam, ielūkojies Watchzone.lv piecu vīriešu pulksteņu zīmolos:

  1. Argonau – amerikāņu rokaspulksteņu zīmols, daļa no Sequence uzņēmumu grupas, kas izveidota 2017. gadā. Šajā kolekcijā esošie leģendārie laikrāži veidoti, lai godinātu sengrieķu mitoloģijā minētos 52 jūrasbraucējus, kas ceļoja ar kuģi “Argo”, lai atrastu zelta aunādu. Pulksteņi veidoti drosmīgiem un aktīviem vīriešiem, kas novērtē augstu kvalitāti.
  2. Vendetta – arī šis zīmols ir daļa no Sequence grupas. Vendetta rokaspulksteņi piestāvēs stingra rakstura vīriešiem, kas zina, ko vēlas. Neatkarīgi, vai tas ir mērķis, ko viņš sapņoja sasniegt jau bērnībā, paaugstinājums darbā, vai kas cits – viņš var sasniegt jebko. Un šie laikrāži būs ideāli kompanjoni ceļā uz arvien augstākiem mērķiem. Katra detaļa izgatavota no augstvērtīga materiāla. 
  3. Emporio Armani – itāļu pulksteņu zīmols, kas radīts pagājušā gadsimta 80. gados. Tas tika izveidots kā papildinājums esošajai Armani brendu kolekcijai. Emporio Armani sieviešu un vīriešu pulksteņus nereti salīdzina ar tādiem zīmoliem kā: Guess, MichaelKors un Diesel, taču šos laikrāžus cilvēki lielākoties iegādājas ne tikai kvalitātes, bet arī statusa dēļ, ko šis brendsietver. 
  4. Zemge – vēl viens Sequence grupas uzņēmumu zīmols, kas iekarojis pircēju uzmanību. Šī brenda vīriešu pulksteņi radīti, lai ne tikai izceltos starp citiem, bet arī apvienotu kvalitāti un pieejamu cenu lielākajai pircēju daļai. Lielisks papildinājums arī Tavai rokaspulksteņu kolekcijai. 
  5. Diesel – šis sieviešu un vīriešu pulksteņu zīmols radīts 1978. gadā, un kopš tā laika iemantojis daudz pielūdzēju. Šie laikrāži izceļas ar jauneklīgiem un stilīgiem dizainiem, daudzveidīgajām krāsām, kā arī izturību un lielisko cenu. Unikāli rokaspulksteņi, kas neseko populārākajiem trendiem, bet rada paši savus. 

Reklāmraksti