9 iemesli, kāpēc interneta veikals ir izdevīgākā vieta, kur iepirkties

Interneta veikali aizvien biežāk ir pirmā vieta, kur cilvēki meklē kādu konkrētu preci. Vai arī Tu esi viņu vidū? Ja vēl nē, tad iepazīsties ar pircēja priekšrocībām, kādas sniedz iepirkšanās neklātienē! Bet, ja internetā iepērcies regulāri, padalies ar savu pieredzi, kādēļ dod priekšroku iepirkties tieši interneta veikalos!


1. Ērtāk. Vai piekrīti?

Ērtums ir visbiežāk pieminētais iemesls, kādēļ cilvēki izvēlas iegādāties vajadzīgās preces internetā. Kur gan vēl Tev nav jāstāv garā rindā, uzmanību nenovērš citi pircēji un netraucē spilgts apgaismojums, kas norāda uz precēm, kuras Tu nemaz nemeklē? Kur gan vēl Tu vari nesteidzīgi iepirkties vēlu vakarā, naktī vai svētku dienā? Interneta veikali tik tiešām ir vienmēr pieejama vieta, kas atvērta 24 stundas un 7 dienas nedēļā. Vēl viens pamatojums ērtumam ir pārskatāma un ar gudru atlasīšanas filtru aprīkota mājaslapa, kas palīdz ātri atrast vēlamo preci. Ieskaties 1a.lv un pārliecinies par to!

2. Mazāk impulsīvu pirkumu

Cik bieži Tu ierodies mājās ar pirkumiem, ko nebiji plānojis iegādāties, bet tomēr nopirki, jo bija atlaides vai pārdevēja pie kases piedāvāja iegādāties īpaši izdevīgu preci? Interneta veikalos mazāk tiek veikti impulsīvie un liekie pirkumi, jo meklēšanas sistēma palīdz atrast konkrēti to, ko Tu meklē.

3. Plašs sortiments

Tirdzniecības zālē un noliktavā ir ierobežota vieta, taču interneta veikala virtuālajās telpās vietas ir ļoti daudz. Tāpēc interneta veikals spēj piedāvāt plašāku sortimentu, kas nozīmē – Tev ir iespēja atrast tieši sev piemērotāko preci, nevis izvēlēties starp tām precēm, kas ir uz vietas veikalā. 

4. Mazākas izmaksas. Parēķini!

Protams, ka regulāras akcijas un atlaides iepriecina, taču tas nebūt nav vienīgais veids, kādā interneta veikals ir maciņam draudzīgāks iepērkoties. Parēķini, cik izmaksā braukšana līdz veikalam un atpakaļ, pusdienas vai uzkoda pa ceļam, kāds mazs nieciņš, ko iekārojis bērns, cik daudz laika iztērēts, vienkārši staigājot caur dažādiem veikaliem un neko piemērotu neieraugot. To visu Tu ieekonomē, iepērkoties neklātienē.

5. Iespēja neskatīties uz cenu kategoriju, kas nav “pa kabatai”

Interneta veikals ir aprīkots ar īpašu meklēšanas filtru, kurā Tu vari noteikt, kuras preces vēlies redzēt pirmās – lētākās vai dārgākās. Ja iecerētajam pirkumam esi noteicis naudas limitu, tad filtrā vari norādīt konkrētu naudas summu (piemēram, 200–500 eiro), kādā meklēt preci.

6. Bagātīga izvēle sezonālajām precēm 

Interneta veikals ir lieliska vieta, lai iegādātos sezonālās preces. Vasarā tās ir preces remontdarbiem, kvalitatīvi grili, nojumes, komfortablas dārza mēbeles, batuti, teltis, matrači, pretinsektu līdzekļi, aukstuma kastes piknikiem, momentfoto kameras brīvdabas festivālu iemūžināšanai... Ieskaties 1a.lv! Visu vasarai nepieciešamo komplektu Tu vari iegādāties vienuviet, turklāt, ja nepieciešams, saņemt mājās ar piegādi.

7. Droši un kvalitatīvi

Interneta veikals savām precēm dod garantiju. Cik ilgu? Meklē informāciju interneta veikala sadaļā “Garantija” jeb jautā konsultantam! Tāpat vari neraizēties par savu datu drošību, jo interneta veikals rūpīgi aizsargā informāciju no viltojumiem un pārtveršanas. 

8. Par uzticamību liecina cilvēku pozitīvā pieredze

Uzticamības pierādījums ir fakts, ka arvien vairāk cilvēku izvēlas iepirkties interneta veikalā. Vai tas būtu dators, vanna, velosipēds vai kas izmērā mazāks – smaržas, atmiņas karte fotoaparātam, aizsargvāciņš planšetdatoram – interneta veikals piedāvā labu izvēli un lieliskus iepirkšanās apstākļus (iespēja sekot līdzi preces pasūtījuma statusam, saņemt preci jau nākamajā dienā, norēķināties arī skaidrā naudā, atgriezt preci 14 dienu laikā utt.).

9. Tie paši bonusi, kas parastajos veikalos 

Vai piekrīti, ka dāvanu karte ir praktiska dāvana, kas ļauj cilvēkam pašam izvēlēties dotajā momentā visnepieciešamāko vai kārotāko? Arī interneta veikals piedāvā iegādāties dāvanu kartes dažādās vērtībās. Iepērkoties neklātienē, neiztrūkst arī komunikācija ar pārdevēju-konsultantu. Ja nepieciešama papildu informācija, konsultanti ir pieejami pa telefonu, e-pastā, “Skype”, čatā mājaslapā, kā arī klātienē ofisā.


Vai guvi atbildi, kāpēc interneta veikals ir laba vieta, kur iepirkties? Plānojot nākamo pirkumu, apskati viedveikala 1a.lv preču klāstu! 1a.lv ir lielākais un vecākais Latvijas interneta veikals, kuru pozitīvi novērtē un atkārtoti tajā ir gatavi iepirkties 98,5 % klientu. Uzņēmuma darbu augstu novērtē arī ražotāji, piegādātāji un mediji, kas 1a.lv nodēvējuši gan par interneta biznesu Nr. 1, gan labāko e-komersantu un pārstāvības partneri. Dodies uz 1a.lv un gūsti mūsdienīgu un patīkamu iepirkšanās pieredzi!


Reklāmraksti